Odkryj PGE Narodowy z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wszystkie osoby posiadające Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny mogą skorzystać ze specjalnych zniżek na zwiedzanie PGE Narodowego i wizytę na Punkcie Widokowym. Bilety z Kartą można kupować zarówno w kasach stadionu, jak i przez internet.

Posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, którzy wybiorą się na wycieczkę po arenie lub na Punkt Widokowy przysługuje 40 proc. zniżki od cen standardowych biletów. Zniżka ma zastosowanie zarówno w przypadku biletów normalnych, jak i ulowych.

Wszystkie informacje na temat Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny można znaleźć na stronie www.gov.pl/web/rodzina/karta-duzej-rodziny-ogolne.

Jednocześnie przypominamy o bezpłatnych biletach, które przysługują dzieciom do lat 4, które pod opieką posiadającego bilet opiekuna biorą udział w wycieczce lub wizycie na Punkcie Widokowym (osoby indywidualne). Każda osoba, która posiada bilet może mieć pod swoją opieką maksymalnie dwoje dzieci do lat 4 z bezpłatnym wstępem.

Bilety na zwiedzanie PGE Narodowego i Punkt Widokowy można kupić w naszym sklepie internetowym na stronie www.sklep.pgenarodowy.pl.

Szczegółowe informacje na temat wycieczek znajdują się na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl, a porównanie naszych naszych najpopularniejszych tras - "Piłkarskich emocji" i "Poczuj się jak VIP" pod adresem www.pgenarodowy.pl/6ad43.