Pierwsze urodziny Smart Kids Planet na PGE Narodowym!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Smart Kids Planet to pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy obecne na PGE Narodowym od września 2019 roku. Z okazji pierwszej rocznicy rozpoczęcia działalności, już 12 i 13 września Centrum wypełni się wyjątkowymi gośćmi, nowymi atrakcjami i kreatywnymi warsztatami. Czego dokładnie możemy się spodziewać w trakcie urodzinowego weekendu?

Smart Kids Planet to innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci od 0 do 10 lat, które stawia na wartościowo spędzany, rodzinny czas i naukę przez zabawę. Inwestycja powstała w oparciu o trend edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę i wykorzystuje najnowocześniejsze światowe rozwiązania wspierające rozwój dziecka na wszystkich jego etapach.

W ciągu pierwszego roku Smart Kids Planet gościło ponad 100 000 osób – zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych. Jak mówi Karol Gaweł, Prezes Zarządu Smart Kids Planet: – Na ten dobry wynik i sukces naszego przedsięwzięcia, wpłynęła przede wszystkim koncepcja Centrum, które powstało z prawdziwej potrzeby spędzania wartościowo czasu z dzieckiem. Wierzymy, że udało nam się wypełnić ważną lukę pomiędzy Centrami Nauki, a salami zabaw. W trakcie trzymiesięcznego zamknięcia Centrum spowodowanego lockdownem, Smart Kids Planet przeniosło swoją działalność w sferę wirtualną i przeprowadziło 50 darmowych warsztatów i spotkań online, które wyświetlono w sumie ponad 200 000 razy.

Urodzinowy weekend w Smart Kids Planet odbędzie się 12 i 13 września od 10:00 do 20:00. W programie nie zabraknie atrakcji dodatkowych, takich jak pokazy premierowe interaktywnego dinozaura edukującego najmłodszych w zakresie historii i paleontologii czy warsztatów naukowych prowadzonych min. przez Pana Kleksa i jego przyjaciół z katowickiej Bajki Pana Kleksa. Przewidziane są zarówno animacje taneczne jak i plastyczne warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami. Co więcej, w ramach urodzinowego weekendu, rodzice będą mogli wziąć udział w prowadzonym przez eksperta wykładzie dotyczącym dobrych praktyk z zakresu korzystania z najnowszych technologii przez dzieci.

Ze względów bezpieczeństwa, liczba gości w obiekcie pozostanie ograniczona, a dezynfekcja wszystkich stref prowadzona będzie na bieżąco. Dodatkowe atrakcje dostępne są w cenie biletu do Centrum.

Program:

SOBOTA 12.09 

NIEDZIELA 13.09 
Więcej informacji znajdziecie na:

www.facebook.com/smartkidsplanet

www.smartkidsplanet.pl