Jeden obiekt, wiele możliwości

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy jest znany jako Dom Reprezentacji Polski w piłce nożnej, miejsce organizacji koncertów największych światowych gwiazd i największe w Polsce lodowisko. Ale to nie wszystko.

10 lat temu na stadionie odbyło się pierwsze unikalne wydarzenie kulturalne - spektakl „Dziewięć poziomów funkcjonalnych wg Witkacego” wystawiony przez Teatr im. Witkiewicza z Zakopanego. To wydarzenie zapoczątkowało definiowanie PGE Narodowego, jako przestrzeni wielofunkcyjnej, otwartej na kreatywność swoich gości.

Przez lata swojego funkcjonowania PGE Narodowy zaskakiwał najróżniejszymi obliczami. Obok najbardziej popularnych odsłon koncertowych, targowych (eventowych) i sportowych, stadion jest jednym z największych w stolicy obiektów biurowych.

Na terenie PGE Narodowego swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm korzystających z nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantujących komfort i bezpieczeństwo. Łączna powierzchnia biur to ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych. Bliskość centrum, komfortowe miejsca parkingowe oraz piękny widok na stolicę i płytę stadionu, to jedne z wielu atutów powierzchni biurowych PGE Narodowego.

Przypomnijmy sobie najbardziej spektakularne i niecodzienne realizacje na PGE Narodowym: