Konkurs: "PGE Narodowy oczami dziecka"

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

1 czerwca to najbardziej wyczekiwany dzień w roku przez wszystkie dzieci w Polsce. Bardzo tęsknimy za wszystkimi gośćmi, ale chyba najbardziej za dziećmi. Ich beztroski śmiech i dziecięca radość podczas wycieczek, urodzin i imprez dodają PGE Narodowemu pozytywnej energii.

PGE Narodowy zawsze chętnie gości w swoich murach najmłodszych. Przez blisko 10 lat działalności stadionu odbyło się tu wiele wydarzeń skierowanych właśnie do dzieci. Warto wspomnieć o takich imprezach jak koncert Violetta Live, 40. i 50. urodziny Kinder Niespodzianki, Wielka Wystawa Lego, czy Planszówki na PGE Narodowym.

Jednym z najważniejszych elementów misji PGE Narodowego jest propagowanie aktywności fizycznej i dbania o zdrowie wśród dzieci i młodzieży. Zachęcamy do tego o każdej porze roku będąc miejscem organizacji ponad 100 wydarzeń rocznie. W tym turniejów, dni otwartych, czy warsztatów. Mali i duzi powinni pamiętać, że "W zdrowym ciele zdrowy duch".

Ponieważ jeszcze nie możemy się spotkać osobiście prześlijcie nam swoją energię poprzez prace plastyczne. Czekamy na Wasze wizje PGE Narodowego wykonane techniką dowolną. 5 najlepszych prac nagrodzimy pakietem stadionowych upominków. Do niedzieli 6 czerwca wyślijcie do nas na adres konkurs@pgenarodowy.pl skan swojego dzieła. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 - Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji treści regulaminu konkursu plastycznego "PGE Narodowy oczami dziecka"

Załącznik nr 2 - Oświadczenie o udzieleniu licencji

Załącznik nr 3 - Informacja o ochronie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie

Co o tym sądzisz?