Informator: Narodowa Strefa Kibica

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

19 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się Narodowa Strefa Kibica. Na płycie areny pojawią się cztery telebimy, na których obejrzymy mecz Hiszpania - Polska na mistrzostwach Europy. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed tym wydarzeniem. 

HARMONOGRAM IMPREZY**:

18.30 – otwarcie bram i rozpoczęcie imprezy masowej
20:45 – początek transmisji meczu Hiszpania – Polska
21:00 – start meczu Hiszpania – Polska 
około 23.00 – zakończenie imprezy masowej i zamknięcie bram

* Przed meczem oraz w przerwie spotkania na gości będą czekać liczne atrakcje m.in. koncerty takich zespołów jak: Storo & Piotr Kupicha, Nowator czy D-Bomb. 

**Podany harmonogram ma charakter poglądowy i może ulec zmianie.

WEJŚCIA:

Osoby, które posiadają bilety na Narodową Strefę Kibica wchodzą na wydarzenie bramami wskazanymi na bilecie. Prosimy o zwrócenie uwagi na zamieszczone na biletach informacje, dzięki którym można łatwo dotrzeć na swoje miejsce. Wejście na wydarzenie będzie odbywać się bramami numer 2, 3, 10 i 11.


BILETY:

Darmowe bilety na wydarzenie można pobrać w sklepie internetowym PGE Narodowego. Odwiedź stronę www.strefakibica.com/bilety i postępuj zgodnie z instrukcją.

Jednorazowo każdy uczestnik może pobrać maksymalnie 6 biletów.

W celu wstępu na Imprezę należy okazać bilet w wersji papierowej (po uprzednim samodzielnym wydrukowaniu) lub w wersji elektronicznej (na telefonie).

W dniu wydarzenia przed bramą nr 2 w godz. 15:00-22:00 będzie funkcjonował Punkt Obsługi Klienta.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ PORUSZAJĄCE SIĘ NA WÓZKU:

Osoby z niepełnosprawnością ruchową poruszające się na wózku inwalidzkim wchodzą na stadion bramą nr 1, a następnie kierują się Tunelem Królaka do wind znajdujących się za oszklonymi drzwiami po lewej stronie tunelu. Aby uzyskać bilet dla osób z niepełnosprawnością, należy wysłać wiadomość na adres narodowa.strefa.kibica@pgenarodowy.pl.

SZCZEPIENIA COVID-19:

W dniach 19-20 czerwca będzie możliwość zaszczepienia się na PGE Narodowym jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson bez wcześniejszego rejestrowania się i zapisów.

Szczepienie będzie odbywać się w godzinach od 10.00 do wyczerpania zapasów. Osoby, które chcą się zaszczepić muszą mieć ze sobą dowód osobisty oraz długopis. Zalecamy również posiadanie wypełnionej ankiety, którą można pobrać TUTAJ

Punkty szczepień będą się znajdować na boisku treningowym PGE Narodowego pomiędzy bramami nr 10 a 11. Bezpłatny parking będzie dostępny na błoniach areny.

Przypominamy, że szczepienia odbywają się na przestrzeni otwartej. Z uwagi na przewidywane wysokie temperatury, rekomendujemy zabranie ze sobą butelki wody oraz nakrycia głowy.

Przed wejściem do Narodowej Strefy Kibica możesz zostać poproszony o okazanie certyfikatu szczepienia, który zostanie zeskanowany przez pracownika obiektu. Działanie to będzie realizowane w celach statystycznych, a brak certyfikatu w przypadku tego wydarzenia nie wpłynie na możliwość wejścia na stadion.

OGRANICZENIA WIEKOWE:

Wstęp na teren wydarzenia dla osób, które nie ukończyły 13. roku życia dozwolony jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Wstęp na teren wydarzenia dla osób po ukończeniu 13. roku życia, ale przed ukończeniem 18. roku życia jest dozwolony wyłącznie pod opieką osoby dorosłej lub po okazaniu pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego zezwalającego takiej osobie na przebywanie na terenie wydarzenia bez opieki osoby dorosłej.

Organizator nie rekomenduje zabierania na imprezę dzieci poniżej 4. roku życia z m.in. z powodu natężenia hałasu i innych czynników, które mogą wpłynąć na dyskomfort i zdrowie dziecka.

PARKING:

W dniu wydarzenia Narodowa Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego w godzinach 6:00 – 23:59 będzie działał bezpłatny parking. Wjazd na parking od strony ulicy Zamoyskiego i Sokolej.

WYŁĄCZENIA ULIC:

Ulica Siwca w dniu wydarzenia będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 - 24.00.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ:

Zachęcamy również do korzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra linii M2, stacja kolejowa "PKP Warszawa Stadion” oraz węzeł komunikacyjny przy Rondzie Waszyngtona. Mapa parkingów P+R jest dostępna na stronie www.wtp.waw.pl/parkingi/#ParkujP+R.

STREFY CATERINGOWE:

Podczas wydarzenia dostępne będą food trucki Żarcie Na Kółkach. Mobilne restauracje będą znajdować się na promenadzie zewnętrznej areny. Wejście na festiwal food trucków jest możliwe jedynie po okazaniu bezpłatnego biletu do Narodowej Strefy Kibica.

Stoiska z napojami będą dostępne w bryle stadionu. Ze względu na zasady bezpieczeństwa sanitarnego rekomendujemy płatność wyłącznie bezgotówkowo.

TEMPERATURA NA STADIONIE:

PGE Narodowy jest obiektem o charakterze otwartym – temperatura na trybunach i na płycie jest zbliżona do temperatury zewnętrznej. Prosimy o dobór odzieży dostosowany do warunków pogodowych. 

Ze względu na prognozowane wysokie temparetury w dniu 19 czerwca, zalecamy zabranie ze sobą okrycia głowy. Na teren wydarzenia będzie także można wnieść składane parasole oraz plastikowe butelki z wodą do 0,5 l bez nakrętek.

DEPOZYTY:

Z racji na obecnie panujący reżim sanitarny depozyty w trakcie Narodowej Strefy Kibica nie będą działały.

ZASADY BEZPIECZNEGO UCZESTNICTWA W NARODOWEJ STREFIE KIBICA:

Zabrania się udziału w imprezie osobie chorej na Covid-19 lub wykazującej symptomy zakażenia wirusem SARS-CoV-2, takie jak: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni, ból gardła i katar, biegunka i ból brzucha, wymioty, pogorszenie smaku i/lub węchu;

Uczestnik Imprezy przyjmuje do wiadomości, że uczestnictwo w Imprezie wiąże się z ryzykiem zachorowania na COVID-19 i zwalnia Organizatora ze wszelkiej odpowiedzialności z tego tytułu;

Uczestnik Imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia miejsca na trybunie oraz w czasie przemieszczania się po arenie oraz do zachowania bezpiecznego dystansu od innego uczestnika imprezy masowej z wyłączeniem rodzin i osób pozostających we wspólnym pożyciu zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa;

Osoby nieposiadające maseczki, nie zostaną wpuszczone na teren areny, chyba, że są zwolnione z obowiązku zakrywania ust i nosa z przyczyn zdrowotnych;

Organizator zawiesza funkcjonowanie depozytów, co oznacza, że uczestnik Imprezy nie będzie mógł zdeponować przedmiotu zagrażającemu, według Organizatora, bezpieczeństwu imprezy masowej, chyba, że powszechnie obowiązujące przepisy lub wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego obowiązujące na dzień 19.06.2021 r. będą stanowiły inaczej;

Uczestnik Imprezy zobowiązany jest poddać się rewizji osobistej i innym wymogom wynikającym z Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych przy zachowaniu wszelkich reżimów sanitarnych nałożonych na uczestnika Imprezy przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa;

Uczestnicy widowiska są zobowiązani do zajęcia odpowiednich miejsc na trybunach Obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

Każda osoba wchodząca i przebywająca na terenie Obiektu zobowiązana jest poddać się obowiązkowej dezynfekcji rąk w miejscach wyznaczonych na terenie Obiektu przez Organizatora, zgodnie ze wskazaną w tych miejscach instrukcją;
zajęcia odpowiednich miejsc na trybunach Obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z Regulaminem PGE Narodowego oraz Regulaminem wydarzenia;

Każda osoba korzystająca z toalet znajdujących się na terenie Obiektu zobowiązana jest do poruszania się wyznaczonymi, odrębnymi wejściami i wyjściami oraz stosowania się do ograniczeń maksymalnej liczby osób mogących przebywać jednocześnie w tych miejscach. Służby porządkowe i informacyjne będą mogły zarządzać kolejkami do toalet na Obiekcie.

Uczestnicy Imprezy przyjmują do wiadomości, że ich dane osobowe, wskazane podczas nabycia Biletu mogą być przekazywane Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu w uzasadnionych przypadkach w celu podjęcia działań przeciwdziałających epidemii COVID–19. Dane te będą przechowywane przez Organizatora przez okres 2 tygodni od daty zakończenia Imprezy

PRZEDMIOTY ZABRONIONE:


INFORMACJE DODATKOWE:

INFOLINIA:

Tel. +48 22 295 95 00

Infolinia czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-17.00
19 czerwca w godz. 10.00-21.00

Kontakt mailowy: narodowa.strefa.kibica@pgenarodowy.pl

Strona internetowa Narodowej Strefy Kibica: www.strefakibica.com

Regulamin Narodowej Strefy Kibica: www.strefakibica.com/regulamin