Najpopularniejsi polscy artyści zagrają przed PGE Narodowym!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już pod koniec czerwca na błoniach PGE Narodowego rusza cykl koncertów Letnie Brzmienia. Na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy artyści w tym m.in. Ania Dąbrowska, Paweł Domagała czy Miuosh.

Cykl koncertów potrwa przez cały lipiec i sierpień. Zwieńczeniem cyklu będzie Festiwal Letnie Brzmienia, który odbędzie się 27 i 28 sierpnia na błoniach PGE Narodowego. W czasie jego trwania na dwóch scenach wystąpią nie tylko wybrani artyści z całego cyklu, ale również młodzi wykonawcy. Szczegóły festiwalu wkrótce.

Koncerty organizowane są w różnych miastach Polski. Aktualny harmonogram koncertów w na błoniach PGE Narodowego w Warszawie przedstawia się następująco:


Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety za 249 zł są dostępne w sprzedaży na eventim.pl. Dzieci do szóstego roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Cykl koncertów Letnie Brzmienia jest kontynuacją pomysłu, który powstał w 2020 roku w związku z reorganizacją życia kulturalnego, spowodowaną przez pandemię koronawirusa. Wszystkie wydarzenia organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Co o tym sądzisz?