Zamknij

Trwają zapisy do Wakacyjnej Szkoły Gokartowej

Szukasz ciekawych półkolonii dla swojego dziecka? Zapisz je do Wakacyjnej Szkoły Gokartowej na Kartingowym PGE Narodowym. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji, w tym nauka praktycznej jazdy gokartem.

Półkolonie są dostępne dla dzieci od 5. roku życia. Na turnusach prowadzony jest podział na grupy wiekowe 5-8 lat oraz 8-14 lat. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Maksymalna liczba osób w grupie to 15.

Celem Wakacyjnej Szkoły Gokartowej jest nauka praktycznej jazdy gokartem, motoryczne przygotowanie, przekazanie teoretycznej wiedzy i przede wszystkim zapewnienie dzieciom świetnej zabawy. Najmłodsi będą także mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach technicznych z inżynierem. Na miejscu czekać będą na nich również smaczne przekąski i napoje.

W trakcie trwania półkolonii obiekt Kartingowego PGE Narodowego jest zamknięty dla osób postronnych. Dzieci mają zapewnioną całodzienną profesjonalną opiekę.

Dokładny terminarz turnusów znajduje się na stronie: www.kartingowynarodowy.pl

Szczegóły organizacji oraz cennik Wakacyjnej Szkoły Gokartowej przesyłany jest w formie mailowej. Zapytania prosimy kierować na adres: szkolka@a1karting.pl