Miuosh na błoniach PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

"Klucze", "Tramwaje i gwiazdy" czy "Motyle" to tylko niektóre z utworów, przy których bawili się fani Miuosha podczas jego koncertu w ramach cyklu Letnie Brzmienia.

Raper wystąpił na błoniach PGE Narodowego otwierając tym samym swoją trasę MIUOSH XX. Fani mieli okazję usłyszeć zarówno utwory z ostatniej płyty artysty "Powroty", jak i z wcześniejszych albumów jak "POP." Czy "Ulice bogów. Produkcja Fleczer".

— Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… 5 lat temu mieliśmy okazję celebrować piętnastolecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem. Nie sądziłem, że dwudziestolecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowując się do tej nowej rzeczywistości — podkreślał Miuosh przed występem na błoniach stadionu.

Artysta wywołany brawami publiczności na bis wykonał także utwór "Miasto szczęścia" z płyty "POP.".

Miuosh rozpoczął solową karierę w 2007 roku od albumu "Projekcje". W 2015 roku dzięki współpracy z Radzimirem Dębskim i symfonikami NOSPR pokazał, że klasyka i hip-hop to tylko pozornie niepasujące do siebie światy. W styczniu 2020 roku ukazał się najnowszy ósmy solowy album Miłosza - "Powroty".