Bilety na Letnie Brzmienia Festiwal już dostępne!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Ruszyła sprzedaż biletów na Letnie Brzmienia Festiwal, który odbędzie się 27 sierpnia na błoniach PGE Narodowego. W pierwszej, ograniczonej liczbą miejsc puli biletów, wejściówki są dostępne za 119 zł.

Festiwal będzie zwieńczeniem ogólnopolskiego cyklu koncertów Letnie Brzmienia. Na scenie przed PGE Narodowym zagraja m.in. Sanah, Krzysztof Zalewski, Arek Kłusowski, Mery Spolsky czy Kaśka Sochacka.

Bilety są dostępne w sprzedaży od czwartku 29 lipca na www.eventim.pl/goodtaste. Dzieci do szóstego roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.Koncerty odbywać się będą na dwóch scenach, gdzie wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Na gości czekać będzie także specjalna letnia strefa z leżaczkami i stoiskami gastronomicznymi. Wkrótce poznamy dokładny harmonogram koncertów.

MAIN STAGE

Arek Kłusowski
Mery Spolsky
sanah
Mrozu
Zalewski

SECOND STAGE

Baasch
Kaśka Sochacka
Kacperczyk
Natalia Szroeder
Bloo Crane


Co o tym sądzisz?