Zamknij

Przyjdź na wycieczkę i zobacz największy stadion w Polsce

Chcesz zobaczyć słynny PGE Narodowy jeszcze przed meczami naszej reprezentacji? Będziesz mieć okazję ujrzeć oczami zawodników zakamarki areny oraz dowiedzieć się wielu sekretów i ciekawych historii związanych z tym miejscem.

PGE Narodowy oferuje 7 dni w tygodniu od 11:00 do 18:00 wycieczki dwoma trasami. Pierwszą z nich jest trasa "Piłkarskie Emocje", podczas której możemy przeżyć emocje zawodników i zobaczyć na własne oczy strefę zawodnicza, szatnie czy też nawet pomieszczenia odnowy biologicznej. Będziemy mogli również poczuć się, jak dziennikarz sportowy i wejść do centrum prasowego, jak i znanej Sali Kinowej, gdzie odbywają się konferencje prasowe.

Wycieczka jest rekomendowana dla każdego, kto chce w ciągu godziny zobaczyć najważniejsze obiekty znajdujące się na stadionie. Trasa jest dostępna dla grup zorganizowanych oraz klienta indywidualnego.

Kolejną opcją zwiedzania jest trasa "Poczuj się jak VIP", w trakcie której zobaczysz najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów oraz kibiców. Luksusowe loże areny już nie będą dla Ciebie tajemnicą. PGE Narodowy ukaże Ci także swoje inne oblicze, w którym zobaczysz Biznes Klub czy sektor V, przeznaczony dla najważniejszych gości areny. Poza strefami VIP zobaczysz także najbardziej znane miejsca stadionu, m.in. strefę zawodniczą czy centrum prasowe.

Czas zwiedzania areny tą trasą to około 90 minut. Jest ona dostępna dla grup zorganizowanych oraz klienta indywidualnego.

Oferta PGE Narodowego obejmuje również wycieczki w językach obcych, a zakup biletu na każdą wycieczkę z przewodnikiem upoważnia do samodzielnego wejścia na Punkt Widokowy.

Sprawdź aktualny cennik zwiedzania TUTAJ . Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - szczegóły. Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje 40% zniżki na zakup biletów.

KUP BILET