Obchody Święta Wojska Polskiego przed PGE Narodowym

Wiadomości
09 sierpnia 2021
Redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Będzie to kolejny, wielki piknik wojskowy, który rozpocznie się 15 sierpnia o godzinie 11.00.  Spotkamy się koronie PGE Narodowego w Warszawie z okazji święta Wojska Polskiego. W trakcie pikniku będzie przygotowanych dla Was wiele atrakcji. Nie przegapcie tego!

Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość zobaczenia kilkudziesięciu pojazdów wojskowych m.in. czołgu Leopard2A5, kołowego transportera opancerzonego ROSOMAK czy samobieżnej armatohaubicy Krab.

Oczywiście będzie też kuchnia żołnierska, gdzie będziemy mogli zasmakować wojskowej grochówki. Żołnierze wojsk lądowych, sił powietrznych, marynarki wojennej, wojsk specjalnych i żandarmerii opowiedzą o swojej służbie. Dowiedzą się Państwo, jakie kroki należy podjąć, żeby zostać żołnierzem.

Chętni goście będą mogli również przetestować swoje umiejętności strzeleckie w strzelnicy kontenerowej. Od godziny 11.00 będzie także prowadzona akcje honorowego krwiodawstwa. Wszyscy, którzy w tym dniu zechcą oddać krew, będą mieli taką możliwość w ambulansie do poboru krwi z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.