Zobacz PGE Narodowy z ułożoną murawą na mecze

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy już przygotowuje się do nadchodzących meczów reprezentacji. Przyjdź i zobacz arenę z gotową murawą! PGE Narodowy można odwiedzić na naszych wycieczkach z przewodnikiem trasami "Poczuj się jak VIP" oraz "Piłkarskie Emocje".

PGE Narodowy oferuje wycieczki 7 dni w tygodniu, od godziny 11.00 do 18.00. W trakcie każdej wycieczki można zrobić zdjęcia wnętrza stadionu, obecnie z zieloną murawą, przygotowaną na mecze Polaków. Aby ułożyć murawę na PGE Narodowym potrzeba aż 270 wywrotek z ziemią i 370 rolek trawy.


Wycieczka trasą "Piłkarskie Emocje" ukazuje nam strefę zawodniczą, szatnie czy też pomieszczenia odnowy biologicznej. Będzie można również poczuć się jak dziennikarz sportowy i wejść do centrum prasowego oraz Sali Kinowej, gdzie odbywają się konferencje prasowe.

W trakcie drugiej wycieczki "Poczuj się jak VIP" zobaczyć można luksusowe loże, które są przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego. Poza strefami VIP oprowadzimy Cię też po najbardziej znanych miejscach stadionu, m.in. strefie zawodniczej czy centrum prasowym.

8 września na PGE Narodowym obędzie się kolejny mecz eliminacji do MŚ 2022. Reprezentacja Polski zmierzy się z Anglią. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45. Poniżej zobaczysz, jak wyglądał proces układania murawy na wrześniowe mecze kadry.