Weekend pełen atrakcji przed PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W ten weekend na PGE Narodowym odbędzie się wiele koncertów znanych i lubianych artystów. To jednak nie wszystko, bo 15 sierpnia na koronie PGE Narodowego będzie mieć też miejsce piknik wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego.

13.08.2021 –  Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha. ObecnyBILETY

Występ odbędzie się na błoniach PGE Narodowego w ramach cyklu Letnie Brzmienia. Od godziny 18.30 otwarcie bram, gdzie zapraszamy wszystkich do naszej strefy gastronomicznej. O godzinie 20.00 start koncertu.

14.08.2021 – Fisz Emade TworzywoBILETY

Koncert również odbędzie się na błoniach PGE Narodowego w ramach cyklu Letnie Brzmienia. O 18.30 otwarcie strefy, godzina 20.00 rozpoczęcie koncertu.

15.08.2021 – Piknik wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej"→ WSTĘP WOLNY

Piknik rozpocznie się o godzinie 11.00 na koronie PGE Narodowego. Podczas pikniku zaprezentujemy państwu m.in. czołg Abrams, czołg Leopard 2PL, kołowy transporter opancerzony ROSOMAK we wszystkich odmianach, 120 mm moździerz Rak i samobieżną armatohaubicę Krab. Będzie też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich w strzelnicy kontenerowej. W programie znajdą się również koncerty muzyczne zespołów IRA oraz Luxtropeda. W trakcie trwania pikniku będzie prowadzona akcja honorowego krwiodawstwa.

Harmonogram wydarzenia:

- 11.00 rozpoczęcie pikniku
- 13.00 otwarcie bramek do wejścia w strefę koncertów
- 14.00 koncert zespołu Luxtorpeda
- 16.00 koncert zespołu Ira
- 18.00 zakończenie pikniku

15.08.2021 – Bitamina, Miętha, Vito BambinoBILETY

Jest to kolejny koncert z cyklu Letnie Brzmienia, który odbędzie się na błoniach PGE Narodowego. Od 17.00 zapraszamy wszystkich do naszej strefy gastronomicznej. Start koncertu o godz. 18.00.

Wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym - codziennie w godz. 11.00 - 18.00  →  BILETY

PGE Narodowy jest dla Was otwarty 7 dni w tygodniu. Największy stadion w Polsce możesz zobaczyć podczas naszych wycieczek z przewodnikiem. Oprowadzimy Cie po najbardziej ciekawych miejscach areny. Mowa m.in. o szatni reprezentacji Polski, centrum prasowym czy płycie areny. Wycieczki po PGE Narodowym obecnie odbywają się trasami "Piłkarskie emocje" oraz "Poczuj się jak VIP". Każda wycieczka upoważnia także do wejścia na Punkt Widokowy.

To będzie weekend pełen muzyki i dobrej zabawy, nie przegapcie tego!