Bitamina, Miętha i Vito Bambino na błoniach PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W ramach cyklu Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego odbyły się aż trzy koncerty. Na scenie zagrali Bitamina, Miętha i Vito Bambino. Zobacz zdjęcia z tych koncertów!

Wydarzenie rozpoczęło się krótkim supportem w wykonaniu zespołu Letnie Brejki. Później na scenie zobaczyliśmy Bitaminę, a na koniec koncertu wystąpił sam Vito Bambino.

Na scenie pojawił się również duet Miętha, który kończąc swój występ zaskoczył widzów gościem specjalnym. Na koncercie pojawiła się bowiem Natalia Szroeder, z którą grupa zaśpiewała swój nowy utwór "Zanim pójdziesz".

Jako ostatni na scenie pojawił się Vito Bambino ze swoim solowym repertuarem z albumu "Poczekalnia". Artysta na początku swojego występu zapowiedział, że przed każdą piosenką opowie, co chciał nią przekazać oraz chętnie posłucha interpretacji widzów. Drugi utwór pt. "Jesteś moją różą" zadedykował swojej żonie. Usłyszeliśmy także piosenkę "Amar Franciszek Adam".

- To kluczowy utwór mojej płyty. Amar to mój syn, a Franciszek i Adam to moi przyjaciele - powiedział artysta.

Kolejne koncerty z serii Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego już 27 sierpnia. Odbędzie się wtedy Letnie Brzmienia Festiwal, który zwieńczy cały cykl. BILETY: www.eventim.pl/letniebrzmienia/

Co o tym sądzisz?