Bezgotówkowe i bezpieczne transakcje na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy to jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają naszym gościom w jak najbardziej wygodny sposób korzystać z punktów gastronomicznych stadionu. Bezgotówkowe transakcje to jeden z szeregu przykładów działań, które podejmujemy na rzecz komfortu i bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających. 

Przychodząc na arenę nie musisz się martwić o odpowiedni zasób gotówki. W każdym z naszych kiosków gastronomicznych wygodnie dokonasz bezgotówkowej transakcji, korzystając z płatniczych terminali. 

To wygodne rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, korzystając z naszych usług. W trakcie pandemii to także jeden z najbezpieczniejszych sposobów dokonywania transakcji, zwłaszcza podczas wydarzeń masowych. Mowa m.in. o meczach reprezentacji Polski, która już na początku września rozegra na PGE Narodowym dwa spotkania. 2 września zmierzymy się z Albanią, a 8 września z Anglią w ramach eliminacji do MŚ 2022. 

Wybierasz się na wydarzenia organizowane na PGE Narodowym? Postaw na bezgotówkowe rozwiązania i ciesz się szybką oraz bezpieczną obsługą!