Letnie Brzmienia Festiwal i moc polskich gwiazd przed PGE Narodowym! [ZDJĘCIA]

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na błoniach PGE Narodowego odbył się Letnie Brzmienia Festiwal, który był zwieńczeniem cyklu koncertów organizowanych w całej w Polsce. Na scenie przed areną usłyszeliśmy najpopularniejszych, polskich artystów. Zagrali dla Was m.in. Sanah, Krzysztof Zalewski, Mrozu, Mery Spolsky i Natalia Szroeder.

Na festiwalu artyści występowali na dwóch scenach. Jako pierwszy na małej scenie pojawił się zespół Bloo Crane, a na dużej Kaśka Sochacka. Następnie publiczność usłyszała Arka Kłusowskiego, a w trakcie tego występu nie mogło zabraknąć utworu "Idealny syn", który podbija listy przebojów. 

Wśród artystów na scenie pojawiła się także zjawiskowa Mery Spolsky. Piosenkarka rozgrzała publiczność swoimi elektryzującymi utworami. Usłyszeliśmy m.in. takie piosenki jak "Mazowiecka kiecka", "Bigotka", "Ups" czy "Królestwo Kobiet".

Na głównej scenie klimatyczny koncert dała także Sanah. W kwiatowym klimacie i białej sukni artystka zaśpiewała swoje największe hity jak "Szampan", "Ten stan", "Ale jazz", "etc." czy "Melodia". Publiczność na błoniach PGE Narodowego rozgrzały także koncerty Mroza i Krzysztofa Zalewskiego. Artyści zapewnili wyjątkową oprawę muzyczną i wizualną podczas swoich występów.

Na zakończenie festiwalu oficjalną premierę swojego album "NCRMX" zaprezentował Baasch. Towarzyszyli mu Zamilska oraz Enchanted Hunters.