Code Europe - największa konferencja IT w Polsce powraca!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Baza prelegentów i nowych rozwiązań technologicznych została zaktualizowana: na branżową mapę wydarzeń IT powraca konferencja Code Europe. Już we wrześniu tego roku odbędą się dwa stacjonarne eventy - w Trójmieście oraz w Warszawie.

Mówi się, że programiści i deweloperzy (niestety) nie sypiają zbyt dużo. To chyba prawda, zważywszy na tempo i zakres postępu technologicznego, który nieustannie zachodzi w ostatnich latach na całym świecie. Biorąc pod uwagę niesłabnące zainteresowanie i setki pytań ze strony pasjonatów IT, organizatorzy Code Europe podjęli wyzwanie zorganizowania kolejnej edycji największej konferencji, stanowiącej platformę do wymiany doświadczeń i opinii na temat najnowszych osiągnięć technologicznych pomiędzy topowymi firmami - czołowymi graczami rynku, testerami, programistami, deweloperami i menedżerami IT.

Na uczestników czekają przestrzeń do networkingu, strefa rozwoju osobistego, ale przede wszystkim, składająca się z 6 ścieżek tematycznych, zapełniona po brzegi agenda, o której najwyższy poziom merytoryczny dbają eksperci z całego świata. Podczas wydarzenia nie zabraknie wystąpień takich gwiazd jak Bjarne Stroustrup (twórca C++), Mikko Hyppönen (Security & Privacy Expert; F-Secure) czy Richard Stallman (GNU Lead Developer). Swoją wiedzą będą dzielić się w ramach ścieżek: Cloud Computing, DevOps, Cybersecurity, Data Science, Programming languages oraz Future & Inspire.

Code Europe to wydarzenie o niezwykłej skali, które pomimo najwyższego poziomu merytorycznego i wyjątkowej oprawy, nie mogłoby się udać gdyby nie jego odbiorcy - fascynaci i pasjonaci rynku IT, stale poszukujący nowych rozwiązań, wyzwań i możliwości rozwoju. To właśnie Wasze zainteresowanie i stale napływające zapytania dotyczące kolejnych edycji okazały się głównym motywatorem dla organizatorów, którzy od miesięcy pracują w pełnej mobilizacji, by udział w wydarzeniu zaspokoił, a wręcz przeszedł Wasze najśmielsze oczekiwania!

Już wystartowała sprzedaż biletów na tegoroczną edycję, która odbędzie się w dwóch lokalizacjach. 21 września wiedzą i pasją wypełnimy Ergo Arenę w Trójmieście, a dwa dni później - 23 września, PGE Narodowy w Warszawie. Nie może Cię tam zabraknąć!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi newsami na temat prelegentów i ich wystąpień? Koniecznie zaobserwuj Code Europe na Facebooku i Twitterze.