Informator: mecz Polska - Anglia

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

8 września na PGE Narodowym odbędzie się mecz eliminacji MŚ 2022 Polska - Anglia. Sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

HARMONOGRAM:

18.45 – otwarcie bram dla kibiców
20.45 – początek spotkania Polska - Anglia

BILETY NA MECZ:

Polski Związek Piłki Nożnej prowadzi sprzedaż biletów wyłącznie poprzez stronę www.bilety.laczynaspilka.pl. Biletów nie można kupić w punktach stacjonarnych ani w dniu meczu w kasach PGE Narodowego.

WEJŚCIA:

Goście wchodzą na PGE Narodowy korzystając z bram:
Brama nr 1 (Osoby z niepełnosprawnościami oraz Goście Strefy VIP SILVER)
Bramy nr 2, 3, 10, 11 (bramy wejściowe dla kibiców)
Brama nr 5 (Goście Strefy VIP GOLD)

Prosimy kierować się do bram wskazanych na Państwa biletach.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI ORAZ Z URAZAMI UTRUDNIAJĄCYMI PORUSZANIE SIĘ:

Wejście dla osób z niepełnosprawnościami odbywa się bramą nr 1.

Wjazd do bryły areny bramą nr 6 jest możliwy tylko i wyłącznie za okazaniem karty wjazdowej przyznanej przez PZPN i biletu na mecz na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Osoby bez karty wjazdowej wydanej przez PZPN mogą, za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej, pozostawić pojazd przy bramie nr 1.

Bramą nr 1 (lub każdą inną) wchodzą osoby posiadające bilety EASY ACCESS tj. osoby bez wózka inwalidzkiego z inną niepełnosprawnością wraz z opiekunem.

Osoby, które nie posiadają orzeczonej niepełnosprawności, jednak mają problemy z poruszaniem się, prosimy o kontakt z koordynatorem ds. osób z niepełnosprawnością poprzez wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@pgenarodowy.pl.

PARKING:

W dniu meczu na błoniach PGE Narodowego w godzinach 6.00 – 00.00 będzie działać parking. Sprzedaż biletów postojowych odbywa się przez internet. W miarę dostępności miejsc bilety będzie można również kupić przy wjeździe na parking.

Rekomendujemy zakup za pośrednictwem naszego sklepu internetowego – TUTAJ, przez co zyskają Państwo gwarancję miejsca postojowego i zapłacą 20 procent mniej w porównaniu do ceny biletów dostępnych na miejscu.

Ceny biletów w sklepie internetowym (KUP BILET):

Motocykl – 12 zł
Samochód osobowy – 20 zł
Bus – 40 zł
Autokar – 80 zł

WAŻNE! Osoby posiadające bilety parkingowe prosimy o przybycie na parking na błoniach najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem meczu. Przypominamy, że zakupiony bilet uprawnia do pozostawienia samochodu na parkingu przez cały dzień od godz. 6.00.

Zachęcamy także do korzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa "PKP Warszawa Stadion" oraz węzeł komunikacyjny – Rondo Waszyngtona.

Osoby posiadające bilety i zaproszenia na mecz są uprawnione do bezpłatnych przejazdów w obrębie 1. strefy biletowej ZTM Warszawa w dniu meczu. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej znajdują się na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

Mapa parkingów P+R dostępna jest na stronie www.ztm.waw.pl/parkingi. W dniu meczu parking P+R "Warszawa Stadion" jest niedostępny.

WYŁĄCZENIA ULIC:

Od godziny 06.00 do ok. 23.30 w dniu meczu z ruchu kołowego będzie wyłączona ulica Siwca.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):


UWAGA! Przypominamy o zakazie wnoszeniem toreb podróżnych, plecaków i walizek większych niż 25 x 25 x 25 cm oraz innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.

PRZEDMIOTY DOZWOLONE:

lornetki – każda wielkość
telefony komórkowe - wszystkie rodzaje
aparaty kompaktowe – bez wymiennej optyki

DEPOZYTY:

Przy bramach 2, 3, 10 i 11 będą działać bezpłatne depozyty.

PUNKTY GASTRONOMICZNE:

Na dolnych i górnych trybunach będą znajdować się kioski gastronomiczne, w których będzie można kupić zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. Podczas meczu wszystkie kioski gastronomiczne umożliwiają wyłącznie płatność kartą.

AUDIODESKRYPCJA:

Audiodeskrypcja jest skierowana głównie do osób niewidomych oraz słabowidzących. Jest to usługa bezpłatna. Komentarz na żywo może odbierać każda osoba na PGE Narodowym, która wyposażona jest w radio lub telefon z radiem i słuchawkami. Sygnał jest dostępny na częstotliwości 92,5 FM, a jego nadawanie rozpoczyna się na 10 minut przed wydarzeniem.

INFOPUNKTY:

• Brama nr 2 
• Brama nr 11 
• Promenada przed Recepcją Główną

Punkty będą funkcjonowały od momentu otwarcia bram do końca pierwszej połowy meczu.