Zamknij

Moder: W meczu z Anglią chcemy walczyć o pełną pulę

- Atmosfera przed każdym meczem jest pozytywna, na pewno wyjdziemy na to spotkanie, żeby walczyć o pełną pulę - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej Jakub Moder. W środę, 8 września reprezentacja Polski zmierzy się w eliminacjach MŚ 2022 z Anglią.

- Ostatnio z tym rywalem graliśmy bez Roberta Lewandowskiego, teraz mamy go ze sobą i jest to dla nas duża wartość dodana - podkreślał Moder.

Reprezentacja Polski w ostatnim meczu na PGE Narodowym wygrała z Albanią 4:1 i nie przegrała tutaj od prawie 7 lat.

- Wiemy, jaką drużyna jest Anglia, to wicemistrz Europy, wiemy jaką mają jakość. Przede wszystkim musimy wyjść bardzo zdyscyplinowani w defensywie. To będzie kluczem, aby osiągnąć dobry wynik w tym meczu – oceniał Moder.

Na konferencji prasowej przed starciem z Anglikami obecny był także trener Biało-Czerwonych – Paulo Sousa. 

- Musimy zagrać dobrze w defensywie i przygotować się na wysoką intensywność. W drużynie Anglii są zawodnicy, którzy grają na bardzo wysokim poziomie. My musimy pokazać naszą siłę mentalną i to chcę jutro zobaczyć po naszej stronie – mówił szkoleniowiec.

Początek meczu Polska – Anglia w środę o godz. 20.45. Wszystkich wybierających się na PGE Narodowy zachęcamy do zapoznania się z INFORMATOREM KIBICA.