Szymański: Ten gol to spełnienie moich marzeń

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

- To jest spełnienie moich marzeń, trener dał mi szansę. Atakowałem te strefy, o których wcześniej rozmawialiśmy. Robert podał mi super piłkę i udało się zdobyć bramkę - mówił po meczu z Anglią Damiań Szymański. To dzięki niemu reprezentacja zremisowała na PGE Narodowym 1:1.

Szymański zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, a na stadionie zapanował istny szał radości. - Z perspektywy trybun widać, że ten mecz bardzo dobrze nam się układał. W drugiej połowie oni nas przycisnęli, to nie był łatwy moment, gdy wchodziłem na boisko, ale cieszę się, że udało się strzelić gola na wagę remisu i oby tak dalej - podkreślał Szymański.

Po 6 meczach reprezentacja Polski w eliminacjach do MŚ ma na koncie 11 punktów i zajmuje trzecie miejsce w grupie.

- Jeśli chodzi o kluczową rzecz, o podsumowanie tego meczu, to jest to, że mamy drużynę. Nie zapominajmy, mieliśmy tylko kilkunastu piłkarzy grających częściej ze sobą. Strzelamy coraz więcej goli. Rośnie nasze przekonanie o naszej sile - mówił po meczu trener Biało-Czerwonych Paulo Sousa.

Reprezentacja Polski kolejne spotkanie na PGE Narodowym rozegra 9 października. W meczu eliminacji MŚ 2022 zmierzymy się z San Marino.

Co o tym sądzisz?