Bezgotówkowe płatności podczas Roztańczonego PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy oferuje rozwiązania, które umożliwiają gościom jak najbardziej wygodne i bezpieczne korzystanie z punktów gastronomicznych znajdujących się na stadionie. Podczas dużych wydarzeń odbywającyh się na arenie, takich jak na przykład Roztańczony PGE Narodowy, stawiamy na bezgotówkowe transakcje płatnicze.

Podczas Roztańczonego PGE Narodowego goście wydarzenia będą mogli płacić w kioskach gastronomicznych wyłącznie kartą. Bezgotówkowe transakcje to jeden z szeregu przykładów działań, które podejmujemy na rzecz komfortu i bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających. To wygodne rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, korzystając z naszych usług. W trakcie pandemii to także jeden z najbezpieczniejszych sposobów dokonywania transakcji, zwłaszcza podczas wydarzeń masowych. 

Przychodząc na Roztańczony PGE Narodowy nie musisz się martwić o odpowiedni zasób gotówki. Weź kartę płatniczą i ciesz się szybką oraz wygodną obsługą w trakcie wydarzenia.

Wybierasz się na Roztańczony PGE Narodowy samochodem? Kup tańszy bilet parkingowy online na: www.sklep.pgenarodowy.pl. Bilety i więcej szczegółów związanych z wydarzeniem znajdziesz TUTAJ.

Co o tym sądzisz?