Przyjdź na wycieczkę i zobacz PGE Narodowy z murawą

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy przygotowuje się do kolejnego meczu reprezentacji Polski. Już 9 października nasza kadra zmierzy się w ramach eliminacji MŚ 2022 z San Marino. Przyjdź na wycieczkę po stadionie i zobacz arenę z ułożoną murawą na to spotkanie!

Wycieczki po PGE Narodowym odbywają się w godzinach 11.00 - 18.00. Dla zwiedzjących dostępne są dwie trasy: "Poczuj się jak VIP" oraz "Piłkarskie emocje". Każda z nich umożliwia zobaczenie najważniejszych miejsc obiektu takich, jak szatnia reprezentacji Polski, sala konferencyjna czy płyta stadionu. Trasa "Poczuj się jak VIP" jest dodatkowo rozbudowa o strefy biznesowe, w których znajdują się m.in. loże dla najważniejszych gości areny.

Murawa na PGE Narodowym układana jest specjalnie na mecze reprezentacji Polski. Do jej ułożenia potrzeba aż 270 wywrotek z ziemią i 370 rolek trawy. Poniżej zobaczysz, jak wygląda proces układania murawy:


Bilety na zwiedzanie PGE Narodowego można nabyć online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

W najbliższych dniach zwiedzanie będzie niedostępne w terminie 8.10 - 10.10 ze względu na przygotowania do meczu kadry oraz planowane na niedzielę wydarzenie Święto Piłki Nożnej, podczas którego patronem areny oficjalnie zostanie legendarny trener - Kazimierz Górski. 10 października będzie można zobaczyć stadion podczas darmowych wycieczek. Aby móc z nich skorzystać należy pobrać bezpłatny bilet na wydarzenie, zgłosić się do punktu PGE Narodowego i zapisać na wycieczkę (liczba miejsc ograniczona).