Reprezentacja Polski pokonana przez Węgrów 1:2

*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Reprezentacja Polski przegrała z Węgrami 1:2 w meczu el. MŚ 2022. Jedynego gola dla Biało-Czerwonych strzelił w 61. minucie Karol Świderski.

Mecz z Węgrami był ostatnim meczem el. MŚ 2022 dla reprezentacji Polski, która już wcześniej zapewniła sobie grę w barażach o mundial. Biało-Czerwoni na PGE Narodowym zagrali bez kilku liderów w składzie. Na murawie zabrakło Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika czy Grzegorza Krychowiaka.

Do przerwy reprezentacja Polski przegrywała na PGE Narodowym 0:1. Gości na prowadzenie wyprowadził w 37. minucie Andras Schafer.

Polacy doprowadzili remisu w drugiej połowie. Bramkę na 1:1 zdobył w 61. Minucie Karol Świderski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu od Jana Bednarka, napastnik głową posłał piłkę do siatki.

Na 10 minut przed końcem spotkania padła kolejna bramka dla reprezentacji Węgier. Po składnej akcji rywala, na listę strzelców wpisał się Daniel Gazdag.

Mecz ostatecznie zakończył się wygraną gości. Dla Biało-Czerwonych była to druga porażka w grupie el. MŚ 2022.