Grudniowe atrakcje na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W okresie zimowym codziennie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych atrakcji dostępnych na naszym obiekcie. Zobacz, co aktualnie dzieje się na PGE Narodowym
- wybierz rozrywkę dla siebie i swoich najbliższych.

Wielka Fabryka Elfów

wielkafabrykaelfow

Tylko do 21 grudnia - ostatnia szansa dla najmłodszych na przedświąteczną pomoc Elfom
i rozwiązanie zagadki Ósmej Legendy! Podczas dwugodzinnego spaceru po zakamarkach Wielkiej Fabryki, dzieci odwiedzają punkty z atrakcjami, gdzie czekają na nich różnego rodzaju zadania edukacyjne, zagadki, a także aktywności ruchowe i zręcznościowe.
Pod koniec spotkania, za włożony trud i zaangażowanie, sam Święty Mikołaj wręcza uczestnikom dyplom i gadżet z Fabryki.

Podczas wyprawy opiekunowie mogą towarzyszyć swoim podopiecznym, bądź też odpocząć w kawiarence dostępnej na terenie Fabryki.

Od poniedziałku do piątku Wielka Fabryka Elfów czynna jest w godzinach od 8.00 - 17.30, natomiast w weekendy zapraszamy od 9.00 - 17.30. Bilety na wydarzenie, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się na stronie internetowej - wielkafabrykaelfow.pl


Wycieczki z przewodnikiem

wycieczkizprzewodnikiem

Doświadcz piłkarskich emocji odwiedzając szatnie naszej reprezentacji czy też poczuj się niczym VIP zwiedzając prestiżowe loże, z których stadionowe wydarzenia oglądają najważniejsze osobistości. Usiądź na jednym z krzesełek dolnych bądź górnych trybun
i niczym prawdziwy kibic zobacz płytę naszego boiska!

W grudniowym harmonogramie zapraszamy na dwie trasy zwiedzania – "Piłkarskie Emocje
i "Poczuj się jak VIP”. Wybierając pierwszą z nich należy przygotować się na godzinę,
w przypadku drugiej - półtorej godziny pozytywnej energii i ciekawostek, którymi podzielą się nasi przewodnicy. Dla osób chcących zwiedzić obiekt samodzielnie dostępny jest punkt widokowy, czynny w godzinach od 11.00 - 18.00.

Wycieczki z przewodnikiem i punkt widokowy w dniach 11-12, 24-26 oraz 31 grudnia są nieczynne. W pozostałe dni, kasy zwiedzania czynne są w godzinach od 10.45 - 17.45. 
Harmonogram godzin startu wycieczek z przewodnikiem, a także zakup biletów możliwy jest za pośrednictwem naszego sklepu internetowego - sklep.pgenarodowy.pl.

Uwaga! Przypominamy, iż piesze wejście na obydwie atrakcje odbywa się przez bramę nr 5, natomiast goście przybywający samochodami kierować się powinni do bramy nr 6 (parking podziemny na poziomie -3). Bramy znajdują się od strony ulicy Wybrzeże Szczecińskie.


PGE Narodowy to arena wielofunkcyjna przystosowana do jednoczesnego prowadzenia wielu różnych aktywności. Jej powierzchnia to aż 204 000 mkw. Wycieczki z przewodnikiem odbywają się w zachodniej części stadionu, całkowicie oddzielonej od szpitala tymczasowego, który jest umiejscowiony na wschodzie. Modułowa budowa stadionu umożliwia bezpieczne funkcjonowanie każdej części obiektu bez wpływu na pozostałe.

Co o tym sądzisz?