Wielka Fabryka Elfów tylko do 21 grudnia. Kup bilet już dziś!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Elfy bardzo ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów pod choinkę. Odwiedź warszawską Wielką Fabrykę Elfów na PGE Narodowym i pomóż pomocnikom Świętego Mikołaja.

Czas płynie nieubłaganie, a kalendarz odlicza coraz mniej dni do świąt. Przez wizytę Elfa Urwihultaja w fabryce przestały działać maszyny, przez co produkcja prezentów stoi pod znakiem zapytania…  W znalezieniu odpowiedzi na pytanie kim jest ten, który tak bardzo namieszał, pomóc mogą dzieci, które przyjdą do Wielkiej Fabryki. Pomóż elfom w rozwiązaniu tej zagadki – czasu jest coraz mniej!

Podczas dwugodzinnej podróży pełnej logicznych zagadek, zadań edukacyjnych, a także aktywności ruchowych i zręcznościowych, wesprzesz elfy w naprawianiu szkód i spróbujesz razem z nimi odnaleźć zaginione strony Ósmej Legendy. Wszystko to przyczyni się do pomocy w świątecznych przygotowaniach, a pod koniec misji Święty Mikołaj wynagrodzi dzieciom ich wysiłek, wręczając upominek z fabryki.

Na teren Wielkiej Fabryki Elfów zapraszamy około 20 minut przed godziną rozpoczęcia zwiedzania. Na miejscu znajduje się bezpłatna szatnia, w której można zostawić okrycie wierzchnie. Opiekunowie mogą towarzyszyć dzieciom w zabawie, bądź też spędzić ten czas w kawiarence. Przypominamy, iż posiadacze Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do zniżki
w wysokości 20% ceny biletu. 


Piąta edycja Wielkiej Fabryki Elfów powoli dobiega końca. Zapraszamy do 21 grudnia!

Godziny otwarcia:
  • Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 17.30;
  • W soboty i niedziele od godziny 9.00 – 17:30
Bilety:
Dojazd:
  • Wejście bramą nr 5 od ulicy Wybrzeże Szczecińskie;
  • Wjazd bramą nr 6 na parking podziemny na poziomie -3