Czesław Michniewicz nowym trenerem reprezentacji Polski

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na PGE Narodowym odbyła się oficjalna prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski, którym został Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej do końca 2022 roku z opcją przedłużenia.

- Chciałbym serdecznie podziękować za zaufanie i powierzenie mi bardzo odpowiedzialnej funkcji. Spełniło się moje marzenie, aby zostać trenerem reprezentacji Polski. Jestem bardzo wzruszony, ale też pozytywnie nastawiony do moich najbliższych obowiązków – mówił na konferencji Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec przyznał także, że ostateczny kształt jego sztabu będzie potwierdzony do końca tego tygodnia.

Czesław Michniewicz wcześniej pracował m.in. jako trener Legii Warszawa oraz selekcjoner kadry U-21. Szkoleniowiec na początek będzie przygotowywał reprezentację Polski do walki o MŚ w Katarze. Pierwszy mecz Biało-Czerwonych już w marcu. W barażach do mundialu Polacy zmierzą się z Rosją.

Reprezentacja Polski najbliższe spotkanie na PGE Narodowym rozegra 13 czerwca. W ramach rozgrywek Ligi Narodów kadra zmierzy się z Belgią. Początek spotkania o godz. 20.45.

Co o tym sądzisz?