Zamknij

Zwiedzanie PGE Narodowego możliwe 7 dni w tygodniu!

Jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Polsce dostępna jest dla zwiedzających od poniedziałku do piątku! Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem lub zobacz wnętrze obiektu z górnej trybuny punktu widokowego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jednej z trzech dostępnych tras zwiedzania stadionu z przewodnikiem. Przestrzenie areny dostępne dla zwiedzających zostały w tym roku zmodernizowane i unowocześnione.

"Piłkarskie Emocje

To trasa skupiona na sportowym aspekcie areny. W czasie wycieczki trwającej około 1h, wraz z przewodnikiem odwiedzisz przestrzenie, które każdy kibic musi zobaczyć na własne oczy! Dowiesz się więcej o historii Finałów Pucharu Polski, wrócisz do emocji związanych z UEFA EURO 2012, a także odwiedzisz m.in. szatnie piłkarskie oraz strefę zawodniczą, z której na murawę wychodzą piłkarze! 

"Poczuj się jak VIP

Trasa obejmuje zwiedzanie przestrzeni z reguły dostępnych tylko dla wyjątkowych gości PGE Narodowego. Podczas tej wycieczki odwiedzisz prestiżowe loże, z których koncerty czy mecze oglądają znane osobistości, a stąpając po czerwonym dywanie poczujesz się jak prawdziwa gwiazda! Oprócz tego wraz z przewodnikiem zobaczysz m.in. płytę areny, Press Room, a także kaplicę wielowyznaniową, w której zorganizować można ślub!

"W centrum wydarzeń"

To najbardziej rozbudowana z dostępnych tras, skupiona na przedstawieniu funkcjonowania PGE Narodowego podczas wszelkich imprez i wydarzeń masowej skali. Kluczowym punktem tej wycieczki jest wizyta w Control Roomie nazywanym mózgiem stadionowych operacji, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzje. Podczas 1,5h zwiedzania dowiesz się także, za jakie przewinienia można trafić do znajdującego się na terenie obiektu aresztu, a także kto nim zarządza w trakcie wydarzeń!

Wciaż zastanawiasz się, którą trasę wybrać? Zaznacz przestrzenie areny, które najbardziej chciałbyś zobaczyć i zobacz, która z tras jest idealna dla Ciebie! Skorzystaj z naszych rekomendacji dostępnych na wycieczki.pgenarodowy.pl/.


Dla osób, które chcą zwiedzić PGE Narodowy bez przewodnika dostępny jest punkt widokowy, czyli samodzielne wejście na dwa sektory trybuny górnej. Korzystając z tej atrakcji będziesz miał możliwość podziwiania zapierającej dech w piersi, wewnętrznej panoramy areny. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na wybranie się na wycieczkę z przewdonikiem, a chcą usiąść na jednym z ponad 58 tysięcy krzesełek na trybunach!
  • Bilety nabyć można zarówno online, jak i na miejscu w kasach zwiedzania. Piesze wejście na obydwie atrakcje odbywa się przez bramę nr 5, natomiast goście przybywający samochodami kierować się powinni do bramy nr 6 (płatny parking podziemny na poziomie -3). Bramy znajdują się od strony ulicy Wybrzeże Szczecińskie.

  • PGE Narodowy to arena wielofunkcyjna przystosowana do jednoczesnego prowadzenia wielu różnych aktywności. Jej powierzchnia to aż 204 000 mkw. Wycieczki z przewodnikiem odbywają się w zachodniej części stadionu, całkowicie oddzielonej od szpitala tymczasowego, który jest umiejscowiony na wschodzie. Modułowa budowa stadionu umożliwia bezpieczne funkcjonowanie każdej części obiektu bez wpływu na pozostałe.