Zapisz się na studia zarządzania w sporcie i ucz się od najlepszych!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Do 15 marca trwa rekrutacja na roczne, prestiżowe studia podyplomowe FIFA/CIES Programme in Sports Management na Akademii Leona Koźmińskiego, jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce. Program realizowany jest we współpracy m.in. z PGE Narodowym, będącym także partnerem merytorycznym kierunku.

FIFA/CIES Programme in Sports Management to unikalny program stworzony z myślą o rozwoju dyscypliny zarządzania sportem z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk. 

PGE Narodowy, jako jeden z najlepiej zarządzanych obiektów sportowych w Polsce jest jednym z partnerów kierunku. Studenci programu mają możliwość udziału w przygotowaniach do najważniejszych wydarzeń odbywających się na arenie. Ponadto, mogą wziąć udział w specjalnym programie obserwacyjnym Ekstraklasy i warsztatach w siedzibie "Przeglądu Sportowego".

Studia przygotowują do pracy na specjalistycznych stanowiskach różnych organizacji związanych ze sportem. Są adresowane do osób, które chcą profesjonalnie realizować zadania w zakresie organizowania i zarządzania wydarzeniami sportowymi. Studentom przekazywana jest wiedza m.in. od wybitnych praktyków zarządzających organizacjami sportowymi. 

Do atutów programu realizowanego przez Akademię Leona Koźmińskiego należą m.in. :

• aktualna i unikatowa wiedza dotycząca zarządzania wydarzeniami, klubami czy innymi organizacjami sportowymi, 
• dobre praktyki, gdzie podczas wybranych zajęć zapraszani są przedstawiciele współpracujących firm i organizacji.

Program studiów realizowany jest w 6 obszarach tematycznych: Zarządzanie, Marketing, Prawo, Finanse, Zarządzanie wydarzeniem, Komunikacja. Więcej szczegółow na: www.kozminski.edu.pl.