Weekendowa zmiana organizacji ruchu wokół PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Informujemy, że w związku z organizacją na terenie stolicy 16. Półmaratonu Warszawskiego, w dniu 27 marca dojazd na teren PGE Narodowego nie będzie możliwy od ul. Sokolej. Ulica będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach od 9.00 - 12.00.

W najbliższą sobotę, 26 marca nieczynny będzie także parking podziemny PGE Narodowego. Wszystkich naszych gości, zwłaszcza tych wybierających się na wycieczkę po arenie, zapraszamy do bezpłatnego parkowania na błoniach stadionu od strony stacji kolejowej i stacji metra. W związku z powyższymi zmianami przypominamy i uprzejmie prosimy, aby osoby wybierające się na zwiedzanie obiektu, pojawiały się na stadionie minimum 15 minut przed zaplanowaną godziną wycieczki.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i jednocześnie przypominamy, że na teren obiektu w łatwy sposób można dostać się także komunikacją miejską. W pobliżu PGE Narodowego znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja metra oraz stacja kolejowa. Więcej informacji na: www.ztm.waw.pl.

Co o tym sądzisz?