Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy już w ten weekend!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Maja Włoszczowska, Iwona Szurkowska, Czesław Lang, Mateusz Kusznierewicz, Lech Piasecki - to tylko niektórzy spośród gości specjalnych IV edycji "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy", która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. 

Podczas "BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2022" już na starcie sezonu będzie można poznać rynkowe nowości, spotkać profesjonalnych sportowców i amatorów oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników - zorganizowana będzie w Biznes Klubie PGE Narodowego. Ponad 50 Wystawców zaprezentuje około 80 marek z całego świata. Niektóre produkty będzie można kupić na miejscu. 

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii - PGE Narodowy to doskonałe miejsce do bezpiecznego testowania rowerów. Zbudowane zostaną tory testowe dla rowerów miejskich, mtb, szosowych czy gravelowych, a zalety e-bików będzie można sprawdzić na podjeździe. 

Konferencja prasowa z udziałem publiczności, dotycząca powstającego Muzeum Ryszarda Szurkowskiego - o inicjatywie związanej z budową poświęconego pamięci i dokonaniom mistrza muzeum opowiedzą jego współtwórcy: Iwona Szurkowska, Maja Włoszczowska, Czesław Lang, Lech Piasecki, Krzysztof Kozanecki i Dominik Rukat.

Maja Włoszczowska kontra Mateusz Kusznierewicz, czyli Kurs Mistrzów Świata na żywo - to wyjątkowe spotkanie dwóch wielkich gwiazd polskiego sportu, którzy podzielą się z publicznością "BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy" swoimi doświadczeniami związanymi z osiąganiem mistrzowskiej formy. To wszystko w nietypowej formule "pojedynku" mistrzów.

Kurs Mistrzów Świata (www.kursmistrzowswiata.pl) to bezpłatny newsletter, w którym największe gwiazdy sportu zdradzają sekrety swojego sukcesu. Każdy mail to odkrywcza historia zawierająca konkretne metody i techniki, opowiedziana przez znakomitych sportowców, którzy sięgnęli po tytuły mistrzów świata, medale olimpijskie, wygrali Ligę Mistrzów. Teraz każdy może korzystać z wiedzy, doświadczeń oraz metod mistrzów świata, aby podnieść swój poziom sportowy i wyniki.

Dwudziestu gości specjalnych, kilkanaście spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa, prezentacje, wykłady, szkolenia, a także dyskusje na ważne tematy prowadzone przez znanych i lubianych dziennikarzy oraz komentatorów - to atrakcje, które będą się odbywać przez całe dwa dni wydarzenia.

Szczegółowy harmonogram obecności gości specjalnych wraz z godzinami poszczególnych spotkań i aktywności oraz listę wystawców znajdziecie w zakładce "PROGRAM" na www.bikeexpo.pl.

Co o tym sądzisz?