Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego!

12 maja 2022
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W ramach cyklu Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego zagrają: Nosowska, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, MROZU, Sobel, KULT, Kuba Badach, Mery Spolsky, Vito Bambino, Jakub Skorupa, Daria Zawiałow oraz sanah.

Przez całe wakacje na błoniach PGE Narodowego odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na świeżym powietrzu zagrają: Nosowska, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, MROZU, Sobel, KULT, Kuba Badach, Mery Spolsky, Vito Bambino, Jakub Skorupa i Daria Zawiałow. Do line-upu dołącza także sanah.

Bilety w cenie od 79 zł oraz
 karnety za 279 złotych dostępne są w sprzedaży na www.letniebrzmienia.plDokładny harmonogram koncertów znajduje się także na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia.

10 lipca cykl koncertów w stolicy otworzy Nosowska. W czwartek 28 lipca przed warszawską publicznością zagra Kwiat Jabłoni, czyli jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Cykl sierpniowych koncertów rozpocznie występ Natalii Przybysz (5.08). Tego samego dnia na scenie pojawi się również duet KARAŚ/ROGUCKI. Z kolei 11 sierpnia nad stołeczną publicznością muzyczną "Aurę" roztoczy MROZU. Muzyczną gwiazdą 12 sierpnia będzie Sobel. Wieczorem 13 sierpnia scenę Letnich Brzmień w Warszawie przejmie legenda rocka - KULT. W niedzielę 21 sierpnia na scenie Letnich Brzmień w Warszawie pojawi się dwójka wyjątkowych artystów. Najpierw zagra wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu - Kuba Badach. Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie, o czym będzie się można przekonać tego samego wieczoru. W niedzielę 28 sierpnia pojawi się Vito Bambino. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Jakuba Skorupy. Cykl koncertów Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego zakończy koncert Darii Zawiałow. Na finałowe wydarzenie zapraszamy 2 września.

31 lipca scena na błoniach PGE Narodowego należeć będzie do sanah, czyli jednej z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. W 2020 r. wydała swój debiutancki album „Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”. Można na nim usłyszeć utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, w tym m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

Harmonogram koncertów:
Błonia PGE Narodowego, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

10.07, godz. 20.00 – Nosowska
28.07, godz. 20.00 – Kwiat Jabłoni
31.07, godz. 20.00 – sanah
05.08, godz. 18.00 – Natalia Przybysz
05.08, godz. 20.00 – KARAŚ/ROGUCKI
11.08, godz. 20.00 – MROZU
12.08, godz. 20.00 – Sobel
13.08, godz. 20.00 – KULT
21.08, godz. 18.00 – Kuba Badach 
21.08, godz. 20.00 – Mery Spolsky 
28.08, godz. 19.00 – Jakub Skorupa, godz. 20.00 – Vito Bambino
02.09, godz. 20.00 – Daria Zawiałow

Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne są na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje nalezy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl. Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim. Partnerem Letnich Brzmień jest PGE Narodowy. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet oraz Warsawnow.pl.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość COVID-10. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty będą odbywać się w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r. na Polanie Harcerza przy poznańskim jeziorze Malta, na którym zagrają m.in. Ralph Kamiński, Arek Kłusowski, Ofelia, bryska.

Więcej informacji:
www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia

Co o tym sądzisz?