Zamknij

Odwiedź PGE Narodowy w okresie wielkanocnym!

Spędzasz święta w Warszawie? Wybierz się na zwiedzanie największego stadionu w Polsce! Wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym w okresie wielkanocnym są czynne codziennie, poza niedzielą 17 kwietnia.

Świąteczna przerwa od pracy to idealna okazja, by podczas wycieczki z przewodnikiem dowiedzieć się więcej o mieszczącym się w sercu Warszawy PGE Narodowym, największej arenie wielofunkcyjnej w Polsce. Na płycie obiektu trwają obecnie przygotowania do układania murawy przed finałem Fortuna Pucharu Polski!

Goście chcący odwiedzić PGE Narodowy, w zależności od swoich zainteresowań i oczekiwań, wybrać mogą najciekawszą z dostępnych tras zwiedzania z przewodnikiem. Ich dokładne opisy znajdują się tutaj. Dla tych, którzy pragną zobaczyć wyłącznie wewnętrzną panoramę areny dostępny jest także punkt widokowy.

Na płycie obiektu obecnie stopniowo postępują przygotowania do finału Fortuna Pucharu Polski, który już 2 maja ponownie odbędzie się na największym stadionie w Polsce. Przestrzenie zwiedzania areny zostały w tym roku zmodernizowane m.in. właśnie o historię Pucharu Polski. 

Do końca kwietnia 2022 roku, PGE Narodowy ofertuje także możliwość bezpłatnego zwiedzania obiektu dla obywateli Ukrainy.
  • Harmonogram godzin startu wycieczek, dostępność poszczególnych tras, a także zakup biletów online dostępne są tutaj.
  • Wejście piesze na zwiedzanie obiektu odbywa się bramą nr 5, wjazd na płatny parking podziemny znajduje się przy bramie nr 6. Obie bramy zlokalizowane są od strony ulicy Wybrzeże Szczecińskie. Do dyspozycji gości jest także bezpłatny parking zewnętrzny na błoniach areny.