Zamknij

Przygotuj się na prawdziwy #FlowerBOOM na PGE Narodowym!

Coś dla fanów adrenaliny, ale też dla miłośników subtelnego piękna. Masz ciarki na samą myśl o mięsożernych roślinach, a może po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o finezyjnych orchideach? To będzie weekend pełen atrakcji! Dwa niezwykłe wydarzenia w jednym miejscu. Sprawdź, co Cię czeka na PGE Narodowym już 21-22 maja.

Dla głodnych wrażeń - oko w oko z mięsożernymi roślinami!

"Atak Gigantów" to przygoda dosłownie mrożąca krew w żyłach. Wygłodniałe owadożerne rośliny, które czekają na weekendową ucztę! Przyłączysz się? 

Magiczna dżungla stworzona z roślin pochodzących z ponad 40 państw! Największa na świecie żywa wystawa wygłodniałych, zielonych stworów.

Jesteś ciekaw, co Cię czeka podczas tego niezwykłego weekendu? Bajeczny świat owadożernych gigantów – przygoda odkrywania piękna i skrytych tajemnic natury. Wyjątkowe pokazy karmienia roślin, niezwykle wartościowe prelekcje i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Budzące grozę show nadchodzi! Wiecej informacji na: www.atakgigantow.plImprezą towarzyszącą – odbywającą się jednocześnie jest "Światowa wystawa orchidei, bonsai i sukulentów". 

Prawdziwa kwiatowa eksplozja! Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata odwiedzą Warszawę.

Poczuj niesamowitą symfonię kolorów, kształtów i zapachów. Zobacz prawdziwe cuda natury z najdalszych zakątków globu. Wybitne arcydzieła bonsai prawdziwych mistrzów. Unikatowe perły fantastycznych orchidei i osobliwie okrutne piękności sukulentów. To właśnie one zagrają główną rolę w tym spektaklu. Nie możesz tego przegapić!

To największe wydarzenie o takim charakterze w Europie. Ogromne aranżacje, niesztampowe wystawy z najciekawszych okazów z całego świata zaskakują odwiedzających Światową Wystawę w całej Polsce.

Wydarzenie jest jeszcze ciekawsze, dzięki interesującym prelekcjom, pokazom i przeróżnym występom, które uświetniają całą idee Światowej Wystawy. Więcej informacji na: www.swiatowawystawa.pl

Na oba wydarzenia obowiązuje jeden bilet.