Zamknij

Majowe wyłączenia wycieczek z przewodnikiem


Ze względu na wydarzenia odbywające się na PGE Narodowym, w dniach
1-3, 5 oraz 13-15 maja wycieczki z przewodnikiem i punkt widokowy będą nieczynne
.
 

Do soboty 30 kwietnia, w godzinach od 11.00 do 18.00, możesz zobaczyć PGE Narodowy z murawą, na której rozegrany zostanie finał Fortuna Pucharu Polski. W trakcie każdej z dostępnych tras wycieczek z przewodnikiem (np. "Piłkarskie emocje") odwiedzisz specjalną strefę poświęconą historii Pucharu Polski, a także zobaczysz replikę jednego z trofeów, które było wręczane zwycięskiej drużynie.

Dla gości mniej zainteresowanych sportową stroną obiektu, dostępna jest trasa "W centrum wydarzeń", związana z funkcjonowaniem PGE Narodowego podczas największych imprez masowych. W trakcie trasy "Poczuj się jak VIP" zobaczysz natomiast najbardziej prestiżowe miejsca areny oraz poznasz ją z perspektywy gościa honorowego.

Dla tych, którzy bez przewodnika pragną zobaczyć jedynie płytę największego stadionu w Polsce, dostępny jest punkt widokowy. Wszystkie informacje o zwiedzaniu PGE Narodowego dostępne są na wycieczki.pgenarodowy.pl

Zakup biletów możliwy jest zarówno na naszej stronie internetowej sklep.pgenarodowy.pl, jak i na miejscu w kasach zwiedzania. W sklepie internetowym sprawdzisz także harmonogram godzinowy wycieczek oraz ich dostępność w danym dniu.

Wejście na wycieczki z przewodnikiem odbywa się bramą nr 5, znajdującą się od strony ulicy Wybrzeże Szczecińskie.