Program zawodów ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

84-stronicowy program ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zawiera wywiady z uczestnikami zawodów, a także z gwiazdami sportu i wiele ciekawostek. Do kupienia w cenie 20 zł.

Program ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland uprawnia jednocześnie do wstępu na oficjalny trening/kwalifikacje, które odbędą się 13 maja, a także jest doskonałą skarbnicą wiedzy o turnieju i jego uczestnikach. 

Można zakupić go w internecie na stronie www.kupbilet.pl/programSGP2022, a następnie odebrać na PGE Narodowym na podstawie vouchera. 

Nabycie programu będzie możliwe również bezpośrednio na PGE Narodowym, zgodnie z godzinami udostępnionymi w programie poniżej. 

W tegorocznym programie znalazła się rozmowa z aktualnym liderem klasyfikacji FIM SGP Bartoszem Zmarzlikiem, który opowiedział nie tylko o sprawach sportowych. Będzie można zapoznać się także z historią jego rodziny: mamy i taty, a przede wszystkim dowiedzieć się z czego mama musiała zrezygnować, gdy mały Bartek kompletował sprzęt żużlowy u progu swojej kariery.

Lekkoatleci Justyna Święty – Ersetic i Piotr Małachowski oraz prezenterka TVN Dorota Gardias opowiedzieli z kolei o swoich związkach ze sportem żużlowym i PGE Narodowym. 

- Ten sport zawsze był mi bliski, a konkretniej w czasach studenckich, gdy w Lublinie miałam okazję go poznać bliżej – mówi w wywiadzie Dorota Gardias, znana prezenterka. - W ostatnich kilku latach tylko sobie żużel „odświeżyłam” w pamięci, przy okazji prowadzenia wraz z Marcinem Majewskim Gali PGE Ekstraligi w Warszawie. 

Maciej Janowski – zawodnik reprezentacji Polski w obszernej rozmowie przybliżył nie tylko wątki żużlowe. - Wszystko, co wpływa na większą popularność i atrakcyjność sportu żużlowego, z zachowaniem zdrowego rozsądku, ma moją aprobatę – wyznał żużlowiec reprezentacji Polski. - Z chęcią pościgałbym się na przykład w Tokio! – dodał pytany o zmiany w cyklu FIM SGP.

Inny z polskich uczestników FIM SGP, Patryk Dudek, w programie ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland mówi o relacjach z ojcem. - Świetnie się dogadujemy. Pomaga mi przy sprzęcie - to jedno. Jest ojcem, kumplem, przyjacielem. Co tu dużo mówić, mam naprawdę szczęście... – zdradził zawodnik.

Jedyny Słowak – uczestnik cyklu FIM SGP, Martin Vaculik został m.in. zapytany o szanse Bartosza Zmarzlika w walce o złoty medal IMŚ.

- To dwukrotny mistrz świata. Niejednokrotnie potwierdza, że jest niesamowitym zawodnikiem i będzie się i tym razem liczył w rywalizacji w FIM SGP – zauważył Vaculik.

Tai Woffinden podzielił się spostrzeżeniami na temat nowego sezonu i powrotu do „sportowej normalności”. - To super sprawa, że mamy wreszcie „normalny” kalendarz. Wcześniej był on bardziej „polski”, teraz wróciły rundy za granicą i możliwość podróżowania na nie. Jestem podekscytowany, że wracam tam, gdzie jest dużo kibiców – powiedział w wywiadzie słynny Brytyjczyk.

W programie nie zabrakło też rozmów m.in. z Leonem Madsenem – reprezentantem Danii, Zbigniewem Bońkiem – byłym prezesem PZPN, Michałem Sikorą – prezesem PZM, a także Markiem Cieślakiem, legendarnym trenerem żużlowej reprezentacji.

Dodatkowo organizatorzy polecają: sylwetki wszystkich uczestników ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland, wyniki i tabele, format IMŚ, kalendarz, quiz, krzyżówkę, zabawę dla dzieci oraz specjalne miejsce na autografy zawodników.

GDZIE KUPIĆ / ODEBRAĆ PROGRAM?

Piątek – 13.05.2022


SPRZEDAŻ I ODBIÓR (na podstawie vouchera) w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.  

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w godzinach 13.00 – 20.00.

Sobota – 14.05.2022

SPRZEDAŻ w Punktach Kasowych umieszczonych po przekroczeniu bram nr 2 i 11 PGE Narodowego.

ODBIÓR (na podstawie vouchera) w Infopunkcie zlokalizowanym na wysokości bramy 1. 

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie 

w godzinach 13.00 – 19.00.

OTWARCIE BRAM PGE NARODOWEGO: w dniu 14.05 o godzinie 17.00.