Zmarzlik: Chciałbym się pokazać na PGE Narodowym z jak najlepszej strony

Wiadomości
13 maja 2022
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na PGE Narodowy odbyła się konferencja prasowa przed sobotnim 2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix Of Poland. - Na pewno to jest niezwykle fajne, że w tym roku wracamy do Warszawy – mówił obecny na konferencji Bartosz Zmarzlik

Z dziennikarzami spotkało się pięciu zawodników, a wśród nich m.in. Leon Madesn, który zwyciężył podczas ostatniego Grand Prix w Warszawie.

- To była świetna noc i mam nadzieję, że jutro uda się to powtórzyć. Miło być znowu na tym stadionie i ponownie wystąpić przed tak dużą publicznością – mówił Duńczyk.

Podczas tegorocznych zawodów w stolicy, wszyscy liczą na pierwszą, historyczną wygraną Polaka. Największe nadzieje pokładane są w Bartoszu Zmarzliku, dwukrotnym indywidualnym mistrzu świata. 

- Na pewno to jest niezwykle fajne, że w tym roku wracamy do Warszawy. Budzi to duże emocje. To miejsce, na którym chciałbym się oczywiście pokazać z jak najlepszej strony – przyznał Polak i dodawał:

- Za każdym razem robię wszystko, aby ten wynik był jak najlepszy. Nieco spokojniej podchodzę teraz do tego wszystkiego niż wcześniej. Nic nie muszę, a wszystko mogę.

Początek żużlowych zmagań na PGE Narodowym już w tę sobotę. Otwarcie bram dla kibiców od godz. 17.00.