Informator: koncert Guns N' Roses

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

20 czerwca na PGE Narodowym zagra legendarny zespół Guns N’ Roses. Jeśli wybierasz się na ten koncert, koniecznie sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne przed tym wydarzeniem.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

• 16.00 – early entrance
• 16.30 – otwarcie bram PGE Narodowego
• 17.00 – Dirty Honey
• 18.00 – Gary Clark Jr.
• 19.30 – Guns N’ Roses
• 23.00 – zakończenie koncertu

Uwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie.

BILETY

Sprzedaż biletów na wydarzenie odbywa się poprzez stronę: www.livenation.pl/show/1331457/guns-n-roses/warsaw/2022-06-20/pl

UWAGA! Bilety na odwołany koncert Guns N’ Roses z 2020r. NIE zachowują ważności na 2022 rok. W celu wymiany biletu prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały kupione.

WEJŚCIA

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na Państwa biletach.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Wejście oraz wjazd dla osób z niepełnosprawnościami odbywa się bramą nr 1. Wjazd jest możliwy za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej i biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

OGRANICZENIA WIEKOWE

Każda osoba, bez względu na wiek, musi posiadać bilet na wydarzenie.

Osoby, które nie mają ukończonego 16. roku życia muszą przebywać na terenie imprezy w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

PARKING

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Bilety postojowe będzie można kupić przy wjeździe na parking w miarę dostępności miejsc lub online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Ze względu na spodziewaną wysoką frekwencję na koncercie, rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów przez internet w naszym sklepie internetowym. Ceny biletów w sklepie internetowym są o 20 procent niższe w porównaniu do tych kupionych w dniu wydarzenia.

Ceny biletów w sprzedaży internetowej (SKLEP):

• Motocykl – 15 zł
• Samochód osobowy – 25 zł
• Bus – 50 zł
• Autokar – 100 zł

W dniu imprezy parking na błoniach PGE Narodowego będzie działał w godzinach 6.00 – 00.00. Wjazd na parking od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. Nieopodal PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

WYŁĄCZENIA ULIC

20 czerwca ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 – 00.00.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

Zgodnie z regulaminem organizatora dostępnym na https://www.livenation.pl/TicketTerms:

• Wnoszenie na teren imprezy i korzystanie w trakcie imprezy z aparatów fotograficznych, kamer, tabletów, laptopów, selfie stick lub innych urządzeń audio-video jest zabronione. Organizator zapewnia możliwość złożenia wymienionego sprzętu w depozycie za opłatą w wysokości 50 zł.

• Zabronione jest również wnoszenie na teren imprezy plecaków, torebek i wszelkiego rodzaju bagażu przekraczającego format A4,, wskaźników laserowych, wszelkich napojów alkoholowych oraz środków odurzających, a także butelek z napojami niezależnie od ich rozmiaru i materiału z którego są wykonane.

POZYCJA DACHU

W dniu wydarzenia dach będzie zamknięty tzn. nie będzie widać nieba.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

W trakcie wydarzenia będą działać liczne punkty gastronomiczne, które będą zlokalizowane przy wejściu na płytę, trybuny oraz na poziomie samej płyty. Na płycie możliwy będzie zakup tylko napojów, w pozostałych punktach będą dostępne zarówno napoje jak i jedzenie.

DEPOZYTY

W trakcie koncertu Guns N’ Roses będzie można skorzystać z płatnych depozytów, które będą zlokalizowane przy bramach wejściowych.

Co o tym sądzisz?