Informator: koncert Coldplay

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

8 lipca na PGE Narodowym wystąpi zespół Coldplay. Wybierasz się na ten koncert? Sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne przed tym wydarzeniem.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

• 16.30 – otwarcie bram PGE Narodowego
• 18.20 – Mery Spolsky
• 19.20 – H.E.R. Music
• 20.45 – Coldplay
• 23.00 – zakończenie koncertu

Uwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie. Wejście na stadion będzie możliwe przez cały czas trwania wydarzenia.

BILETY

Bilety na wydarzenie są imienne. Zabierz ze sobą dokument tożsamości!

Zmiana danych na bilecie możliwa jest przy bramie nr 1 PGE Narodowego:

• w czwartek 7 lipca w godzinach 10.00-20.00
• w piątek 8 lipca od godz. 10.00

Zmiana danych oraz odbiór biletów jest możliwy jedynie przez właściciela zamówienia. W przypadku nieobecności właściciela zamówienia, wymagane jest upoważnienie wraz ze skanem dokumentu tożsamości.

Duplikat biletu lub odbiór niedostarczonych biletów jest możliwy przy bramie nr 2 PGE Narodowego:

• w czwartek 7 lipca w godzinach 10.00-20.00
• w piątek 8 lipca od godz. 10.00

WEJŚCIA

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na Państwa biletach.

Osoby z biletami VIP Higher Power Early Entry, Colatura Hot Ticket oraz Biutyful Hot Ticket zapraszamy do bramy nr 4.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Wejście oraz wjazd dla osób z niepełnosprawnościami odbywa się bramą nr 1. Wjazd jest możliwy za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej i biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

OGRANICZENIA WIEKOWE

Nie zalecamy, aby osoby poniżej 13. roku życia uczestniczyły w wydarzeniu bez opieki osoby pełnoletniej.

PARKING

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Bilety postojowe będzie można kupić przy wjeździe na parking w miarę dostępności miejsc lub online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Ze względu na spodziewaną wysoką frekwencję na koncercie, rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów przez internet w naszym sklepie internetowym. Ceny biletów w sklepie internetowym są o 20 procent niższe w porównaniu do tych kupionych w dniu wydarzenia.

Ceny biletów w sprzedaży internetowej (SKLEP):

• Motocykl – 15 zł
• Samochód osobowy – 25 zł
• Bus – 50 zł
• Autokar – 100 zł

W dniu imprezy parking na błoniach PGE Narodowego będzie działał w godzinach 6.00 – 00.00. Wjazd na parking od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W okolicy PGE Narodowego znajdują się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie www.ztm.waw.pl. Osobom posiadającym bilet na koncert nie przysługuje bezpłatny transport miejski.

WYŁĄCZENIA ULIC

8 lipca ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 – 00.00.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

Zgodnie z regulaminem organizatora dostępnym na www.livenation.pl/TicketTerms:

• Wnoszenie na teren imprezy oraz korzystanie w trakcie imprezy z aparatów fotograficznych i kamer z wymienną optyką, tabletów, laptopów, selfie stick lub innych urządzeń audio-video jest zabronione. Organizator zapewnia możliwość złożenia wymienionego sprzętu w depozycie za opłatą w wysokości 50 zł.

• Zabronione jest również wnoszenie na teren imprezy plecaków, torebek i wszelkiego rodzaju bagażu przekraczającego format A4, wskaźników laserowych, wszelkich napojów alkoholowych oraz środków odurzających, a także butelek z napojami niezależnie od ich rozmiaru i materiału z którego są wykonane.

POZYCJA DACHU

W dniu wydarzenia dach będzie otwarty.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

W trakcie wydarzenia na stadionie będą działać liczne punkty gastronomiczne, zlokalizowane przy wejściu na płytę, trybuny oraz na poziomie samej płyty. Punkty będą otwarte od godziny 16.00 i dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. 

Rozmieszczenie i asortyment poszczególnych punktów:
  • Kioski gastronomiczne – jedzenie i napoje
  • Wejście na płytę – jedzenie i napoje
  • Płyta areny – tylko napoje
Korzystając z oferty gastronomicznej zachęcamy do wybierania szybkich i bezpiecznych płatności kartą. Usprawni to Waszą obsługę na obiekcie.

DEPOZYTY

W trakcie koncertu Coldplay będzie można skorzystać z płatnych depozytów, które będą zlokalizowane przy bramach 1, 2, 3, 10 oraz 11. 

Co o tym sądzisz?