Zamknij

Punkty gastronomiczne na koncercie Coldplay – Music Of The Spheres World Tour 2022

8 lipca na PGE Narodowym zagra zespół Coldplay! Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie sprawdź, gdzie znajdziesz punkty oferujące zimne napoje i przekąski na stadionie. 

PGE Narodowy dla gości koncertu przygotował szereg stref gastronomicznych znajdujących się wewnątrz areny. Będą one otwarte od godziny 16.00 i dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. 

Na obiekcie znajduje się 30 kiosków gastronomicznych, które umieszczone są w pobliżu dolnych i górnych sektorów trybun. Ich duża liczba pozwala Wam w łatwy i szybki sposób je znaleźć oraz zakupić Wasze ulubione przekąski i napoje. Do Waszej dyspozycji będą również liczne punkty gastronomiczne zlokalizowane przy wejściu na płytę oraz na samej płycie areny.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno zimne, jak i ciepłe napoje oraz liczne przekąski. W menu dostępne będą m.in. zapiekanki, hot-dogi czy popcorn. Zachęcamy Was także do skorzystania ze specjalnych promocji! Wybierając zestaw składający się z przekąski i napoju, zakupisz go w niższej cenie. W każdym z kiosków możesz także sprawdzić informacje o alergenach w żywności.

Rozmieszczenie i asortyment poszczególnych punktów:

Kioski gastronomiczne – jedzenie i napoje
Wejście na płytę – jedzenie i napoje
Płyta areny – tylko napoje

Korzystając z oferty gastronomicznej PGE Narodowego zachęcamy Was do wybierania szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych. Telefonem, a może zegarkiem? Płać kartą szybko i wygodnie! Płatność bezgotówkowa usprawni Waszą obsługę na obiekcie.