Informator – koncert Sting: My Songs

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

30 lipca na PGE Narodowym odbędzie się koncert Stinga. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi przed tym wydarzeniem.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

17.30 – otwarcie bram PGE Narodowego
19.00 – Anna Maria Jopek
20.00 – Joe Sumner
20.45 – Sting
23.00 – zakończenie koncertu

Uwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie. Wejście na stadion będzie możliwe przez cały czas trwania wydarzenia.

BILETY

Uwaga! Bilety zakupione na koncert 25 lipca 2020 oraz 24 lipca 2021 zachowują ważność!

Bilety na wydarzenie są imienne. Zabierz ze sobą dokument tożsamości! Bilety akceptowane są WYŁĄCZNIE w wersji papierowej, wydrukowane na blankietach biletowych przez Ticketmaster lub eBilet.

Każda osoba, bez względu na wiek, musi posiadać swój bilet. 

Zakup, duplikat, a także odbiór niedostarczonych biletów możliwy jest przy bramie nr 2 PGE Narodowego:

w piątek, 29 lipca, w godzinach od 10.00 do 20.00
w sobotę, 30 lipca, od godziny 10.00

Zmiana danych na bilecie możliwa jest przy bramie nr 1 PGE Narodowego:

w sobotę, 30 lipca, od godziny 10.00

WEJŚCIA

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na Państwa biletach.

Gości z biletami VIP zapraszamy do wejścia bramą nr 5.

Koncert Sting

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Parking dla osób z niepełnosprawnościami (posiadających legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) znajduje się na terenach zewnętrznych PGE Narodowego, w pobliżu bramy nr 1. Skorzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą nr 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwe za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej oraz biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

PARKING

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Bilety postojowe będzie można kupić przy wjeździe na parking w miarę dostępności miejsc lub online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów online. Ceny biletów w sklepie internetowym są o 20 procent niższe w porównaniu do tych kupionych na miejscu w dniu wydarzenia.

Ceny biletów w sprzedaży internetowej:

Motocykl – 15 zł
Samochód osobowy – 25 zł
Bus – 50 zł
Autokar – 100 zł

W dniu imprezy parking na błoniach PGE Narodowego będzie działał w godzinach 6.00 – 00.00. Wjazd na parking od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W okolicy PGE Narodowego znajdują się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie www.wtp.waw.pl

Uwaga! Osobom posiadającym bilet na koncert nie przysługuje bezpłatny transport miejski.

WYŁĄCZENIA ULIC

30 lipca ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 – 00.00.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

Zgodnie z regulaminem organizatora dostępnym na www.livenation.pl/TicketTerms:

• Wnoszenie na teren imprezy oraz korzystanie w trakcie imprezy z aparatów fotograficznych i kamer z wymienną optyką, tabletów, laptopów, selfie stick lub innych urządzeń audio-video jest zabronione. Organizator zapewnia możliwość złożenia wymienionego sprzętu w depozycie za opłatą w wysokości 50 zł.
• Zabronione jest również wnoszenie na teren imprezy plecaków, torebek i wszelkiego rodzaju bagażu przekraczającego format A4, wskaźników laserowych, wszelkich napojów alkoholowych oraz środków odurzających, a także butelek z napojami niezależnie od ich rozmiaru i materiału z którego są wykonane.

Uwaga! Na teren obiektu podczas wydarzenia można wnieść lornetkę, power-bank, a także składaną parasolkę bez ostrego zakończenia. Natomiast zarówno na teren obiektu, jak i w depozytach, nie będzie można wnieść i zostawić wózków dziecięcych.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

W trakcie wydarzenia na stadionie będą działać liczne punkty gastronomiczne, zlokalizowane przy wejściu na płytę, trybuny oraz na poziomie samej płyty. Punkty będą otwarte od godziny 17.30 i dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. 

Rozmieszczenie i asortyment poszczególnych punktów:

Kioski gastronomiczne – jedzenie i napoje
Płyta areny – tylko napoje

Korzystając z oferty gastronomicznej zachęcamy do wybierania szybkich i bezpiecznych płatności kartą. Usprawni to Waszą obsługę na obiekcie.

DEPOZYTY

W trakcie koncertu Stinga będzie można skorzystać z płatnych depozytów, które będą zlokalizowane przy bramach 1, 2, 3, 10 oraz 11. Będzie można zostawić w nich wyżej wymienione przedmioty zabronione.