Andrea Bocelli po raz pierwszy na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Andrea Bocelli dał niesamowity koncert na PGE Narodowym. Artysta na scenie wystąpił z ponad setką instrumentalistów, chórzystów i gości. Był to jednocześnie pierwszy koncert muzyki klasycznej na największym stadionie w Polsce.

Wśród gości występujących na scenie razem z Andreą Bocellim znaleźli się Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni dyrygowany przez Marcello Rotę. Do Warszawy przyjechali także skrzypaczka Anastasiya Petrishak oraz śpiewacy Francesca Maionchi i Gianfranco Montresor. Gościnnie na scenie zatańczyli również Maria Pawelec i Federico-zeno Bassanese.

Andrea Bocelli na PGE Narodowym wykonał największe hity takie jak np. "Con Te Partiro" czy "Can't Help Falling In Love". Artysta na scenie zaśpiewał także utwory razem ze swoim synem Mateo Bocellim. Występ włoskiego śpiewaka był jego pierwszą wizytą na PGE Narodowym. Arena jednocześnie po raz pierwszy gościła u siebie koncert muzyki klasycznej. Na to wydarzenie przygotowanych zostało m.in. ponad 100 mikrofonów i 300 zestawów głośników.

Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.