150 tysięcy gości na koncertach Eda Sheerana na PGE Narodowym!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Pochodzący z Wielkiej Brytanii Ed Sheeran w sierpniu tego roku wystąpił na PGE Narodowym aż dwukrotnie. Obydwa koncerty zgromadziły rekordową publiczność wynoszącą blisko 150 tysięcy gości, która przybyła na arenę by zobaczyć występy artysty w ramach jego trasy tegorocznej trasy koncertowej „ + - = ÷ x Tour".

Zarówno muzyk, jak i poprzedzający jego występ artyści – Cat Burns oraz Maisie Peters wystąpili na wyjątkowej scenie, znajdującej się w samym sercu płyty stadionu. Dzięki specjalnej, obracającej się instalacji, podczas wykonywania utworów muzycy mogli utrzymywać stały kontakt z niemalże każdym zapełnionym przez gości sektorem. Poszczególnym utworom Eda Sheerana towarzyszyły także efekty specjalne, takie jak np. kolorowe oświetlenie, tworzące niezwykły klimat na największym stadionie w Polsce.

Podczas obydwu koncertów artysta zaprezentował zarówno utwory takie jak „Bad Habits”, „Shivers” czy „Overpass Graffiti” pochodzące z jego ostatniej, wydanej w 2021 roku płyty „=”, jak i utwory ze wcześniejszych lat jego kariery, czyli m.in. „Shape of You”, „You Need Me, I Don’t Need You” czy też „Galway Girl”. Nie zabrakło także takich piosenek jak „Give Me Love” czy „The A Team” z pierwszego albumu artysty „+”, który m.in. w Polsce dwukrotnie uzyskał status platynowej płyty.

Ed Sheeran na obu koncertach swoim strojem podkreślał obecność właśnie w Polsce i Warszawie, zakładając piłkarskie t-shirty w naszych narodowych barwach, z orłem na piersi. Co więcej, w trakcie czwartkowego wydarzenia, na trybunach aż dwukrotnie doszło do zaręczyn! Podczas piątkowego koncertu na scenie pojawił się także gość specjalny z Ukrainy, który wykonał wspólnie z muzykiem jeden z utworów, a później krótko przemówił do zgromadzonej publiczności i podziękował artyście za wsparcie. 

Te niezwykłe koncerty z pewnością zapiszą się w historii PGE Narodowego. Na przestrzeni 10 lat działalności na arenie nie odbyły się bowiem wydarzenia, które zgromadziły tak liczną, rekordową publiczność. W ciągu tych dwóch dni PGE Narodowy odwiedziło około 150 tysięcy fanów!

Zobacz galerię zdjęć z tych wyjątkowych wieczorów.


Co o tym sądzisz?