Wielkie Granie – informator przed wydarzeniem

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 10 września spotykamy się na Wielkim Graniu na PGE Narodowym. Na płycie areny w akcji zobaczycie blisko 1000 muzyków! Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne.

HARMONOGRAM WYDARZENIA*

• 17.30 – otwarcie bram PGE Narodowego
• 19.30 – początek koncertu (część I)
• 20.30 – przerwa
• 21.00 – koncert (część II)
• 22.15 – przewidywane zakończenie koncertu

*Uwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie. Wejście na stadion będzie możliwe przez cały czas trwania wydarzenia.

BILETY

Prawo do wstępu na teren imprezy mają osoby posiadające ważny bilet, zaproszenie lub akredytację wydaną przez organizatora wydarzenia. Bilet upoważnia do jednokrotnego wejścia na teren imprezy. 

Bilet należy okazać jako wydruk lub elektroniczne wyświetlenie biletu przy wejściu na teren wydarzenia. Każda osoba, bez względu na wiek, musi posiadać swój bilet. 

Ostatnie bilety dostępne na: ebilet.pl

Zakup biletów możliwy jest także przy bramie nr 2 PGE Narodowego:

• w sobotę, 10 września, od godziny 12.00

WEJŚCIA

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na Państwa biletach.

Logistyka wejścia:

Trybuny - dedykowanymi bramami dla posiadaczy biletów na trybuny są bramy nr 2 i 11, a następnie sekcje kołowrotów D,E,G,K,L,N. 

Osoby niepełnosprawne – dedykowaną bramą jest brama nr 1.

Mapa Wielkie Granie

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Parking dla osób z niepełnosprawnościami (posiadających legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) znajduje się na terenach zewnętrznych PGE Narodowego, w pobliżu bramy nr 1. Skorzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą nr 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwe za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej oraz biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

PARKING

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Bilety postojowe będzie można kupić przy wjeździe na parking w miarę dostępności miejsc lub online na: www.sklep.pgenarodowy.pl

Rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów online. Ceny biletów w sklepie internetowym są o 20 procent niższe w porównaniu do tych kupionych na miejscu w dniu wydarzenia.

Ceny biletów w sprzedaży internetowej:

Motocykl – 15 zł
Samochód osobowy – 25 zł
Bus – 50 zł
Autokar – 100 zł

W dniu imprezy parking na błoniach PGE Narodowego będzie działał w godzinach 7.00 – 00.00. Wjazd na parking od ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W okolicy PGE Narodowego znajdują się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie www.wtp.waw.pl

Uwaga! Osobom posiadającym bilet na koncert nie przysługuje bezpłatny transport miejski.

WYŁĄCZENIA ULIC

10 września ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 – 00.00.

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

Przedmioty zabronione
PUNKTY GASTRONOMICZNE

W trakcie wydarzenia na stadionie będą działać liczne punkty gastronomiczne, zlokalizowane przy wejściu na trybuny. Punkty będą otwarte od godziny 17.30 i dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. 

Rozmieszczenie i asortyment poszczególnych punktów:

• Kioski gastronomiczne – jedzenie i napoje. 

Korzystając z oferty gastronomicznej zachęcamy do wybierania szybkich i bezpiecznych płatności kartą. Usprawni to Waszą obsługę na obiekcie.

DEPOZYTY

W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych depozytów, które będą zlokalizowane przy bramach 2 oraz 11.