Zamknij

IV edycja turnieju dla firm i instytucji - PGE Narodowy CUP

W sobotę 24 września na murawie PGE Narodowego, na której dwa dni wcześniej reprezentacja Polski rozegrała mecz z Holandią w Lidze Narodów, odbyła się IV edycja PGE Narodowy CUP - elitarnych rozgrywek dla firm i instytucji.

Już po raz 4. uczestnicy PGE Narodowy Cup mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy sportu. Do swej dyspozycji mieli nie tylko pełnowymiarową murawę największego stadionu w Polsce, po której dzień wcześniej w trakcie Święta Piłki Nożnej stąpali światowej sławy piłkarze z Polski i Portugalii, ale i szatnie, z których na co dzień korzystają największe osobistości zarówno ze świata sportu, jak i muzyki. 

Tegoroczna edycja turnieju na PGE Narodowy przyciągnęła 9 drużyn reprezentujących – Aaron Electronics, PGE Polską Grupę Energetyczną, Volvo Maszyny Budowlane, Coca-Colę, 4F, Bestkop, PZPN, Kotelnicę Białczańską oraz PL.2012+, operatora PGE Narodowego. 

W pierwszym z dwóch półfinałowych meczów zmierzyli się ze sobą przedstawiciele Bestkop oraz PZPN, w drugim natomiast drużyna 4F stanęła w rozgrywkach przeciwko Kotelnicy Białczańskiej, które doprowadziły do finałowego meczu pomiędzy PZPN i Kotelnicą.

Wśród rywalizujących ze sobą firm i instytucji, po wygranej w 2019 roku, po raz drugi najlepsza okazała się Kotelnica Białczańska, która ze stadionu powróciła ze złotym pucharem i tym samym zapewniła sobie także 12 biletów ma mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. 

Tuż za nią na podium znaleźli się przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Bestkop. Czwarte miejsce zajęła drużyna 4F, a po niej kolejno usytuowali się: Coca-Cola, PL.2012+, Volvo Maszyny Budowalne, PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Arrow Electronics.

Udział w turnieju PGE Narodowy CUP, do którego zgłosić może się i Twoja firma, oprócz sportowych emocji, możliwości zdrowej rywalizacji i oderwania się od codziennych obowiązków, stanowi także idealną okazję do nawiązania nowych, biznesowych kontaktów.

Zobacz galerię zdjęć z IV edycji rozgrywek!