Zamknij

Wielkie emocje w wyjątkowym miejscu, czyli Strefa Kibica Sports Bar na PGE Narodowym

Już 5 listopada, na PGE Narodowym, nastąpi uroczyste otwarcie Strefy Kibica Sports Baru, jedynego takiego miejsca w Warszawie. Od kolejnej soboty zarówno kibice, jak i fani klimatycznych miejsc, będą mogli korzystać z nowego sports baru, którego lokalizacja czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Na dzień otwarcia zaplanowano szereg atrakcji, m.in. spotkania z piłkarzami, degustacje, konkursy i zabawy, a także wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet – Polska vs Niemcy.

Strefa Kibica Sports Bar to unikatowy projekt przygotowany wspólnie przez operatora PGE Narodowego, markę Tyskie oraz Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Głównym założeniem było stworzenie  przestrzeni, w której zarówno kibice, jak i miłośnicy wyjątkowych miejsc będą mogli spędzać wolny czas, organizować spotkania ze znajomymi lub po prostu śledzić relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych.  

– PGE Narodowy to Dom Polskiej Reprezentacji, to miejsce, gdzie padają rekordy świata, a emocje sportowców przeplatają się radością i łzami kibiców. Bardzo cieszę się z faktu, że największy stadion w Polsce - tak mocno przesiąknięty sportowymi emocjami stanie się także miejscem, gdzie kibice będą mogli się spotykać i oglądać transmisje na żywo z najważniejszych zmagań sportowych. Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma – mówi Włodzimierz Dola, Prezes PL.2012+, operatora PGE Narodowego.  

Wielkie otwarcie Strefy Kibica Sports Baru zaplanowano na sobotę, 5 listopada, w godzinach 18.00-23.00. Na wszystkich przybyłych będą czekać konkursy, zabawy, a także wyjątkowi goście - w miejscu kojarzącym się ze sportem nie może bowiem zabraknąć samych sportowców. Będą z nami m.in. Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski czy Tomasz Kłos. Zwieńczeniem wieczoru będzie wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet – Polska vs Niemcy.

– Misja miejsca jest zgodna z hasłem "Przejdźmy na Ty" marki Tyskie, a jego głównym celem jest stworzenie przestrzeni do spotkań kibiców, piłkarzy i wszystkich miłośników piłki nożnej w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze – mówi Wojciech Szerszeń, Junior Brand Manager Tyskie.

W Strefie Kibica Sports Barze transmitowane będą wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe - od meczów reprezentacji Polski, rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, turniejów wielkoszlemowych, EuroBasketu po siatkarską Euroligę. Szczególnie ważnym punktem w harmonogramie Strefy Kibica Sports Baru będą zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Szczegółowy plan wszystkich transmisji będzie ustalany z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Strefa Kibica Sports Bar zlokalizowany jest na PGE Narodowym, zaraz obok Recepcji Głównej. Wejście bramą nr 1, od strony Ronda Waszyngtona. 

Odwiedź profil Strefy Kibica Sports Baru na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami!