Zamknij

Strefa Kibica Sports Bar już otwarty! Zobacz zdjęcia!

W sobotę, 5 listopada na PGE Narodowym został otwarty Strefa Kibica Sports Bar - absolutnie wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, w tym darmowe zwiedzanie największego stadionu w Polsce. Na otwarciu baru pojawili się także byli piłkarze reprezentacji Polski m.in. Piotr Świerczewski czy Tomasz Kłos. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia!

W Strefie Kbica Sports Barze transmitowane będą wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe - od meczów reprezentacji Polski, rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, turniejów wielkoszlemowych, EuroBasketu po siatkarską Euroligę. Szczególnie ważnym punktem w harmonogramie baru będą zbliżające się w Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Strefa Kibica Sports Bar to idealne miejsce, aby w trakcie tych rozgrywek kibicować Biało-Czerwonym!

Strefa Kibica Sports Bar to nowy lokal w samym centrum Warszawy, który jest dla Was otwarty nie tylko w trakcie sportowych wydarzeń. To także idealne miejsce na lunch czy wieczorne spotkanie ze znajomymi. Znajdziecie go na PGE Narodowym, zaraz obok Recepcji Głównej. Wejście bramą nr 1, od strony Ronda Waszyngtona.