Ostatnie wiosenne terminy na organizację wydarzenia w prestiżowym Biznes Klubie PGE Narodowego!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Biznes Klub PGE Narodowego to idealne miejsce na organizację wydarzeń w samym sercu Warszawy. Ta najbardziej prestiżowa przestrzeń biznesowa areny o powierzchni 3,2 tys. mkw. pozwala na organizację nawet najbardziej nietypowych bankietów, gal, kongresów, konferencji, targów czy wystaw.

Unikalne otoczenie obiektu sportowego, który znalazł się w elitarnej grupie "UEFA Elite Stadiums" - przestronne foyer czy widok na płytę areny wraz z dostępem do promenady i trybun VIP wyróżniają Biznes Klub na tle innych przestrzeni bankietowych czy konferencyjnych w Polsce. Ta wyjątkowa przestrzeń umożliwia ustawienie nawet dwóch scen jednocześnie, przeprowadzenie konferencji z częścią wystawienniczą i cateringową, a także montaż aranżacji targowych. Organizacja wydarzenia w tak unikatowej scenerii sprawia, że każdy gość czuje się tu wyjątkowo już od momentu przekroczenia bram areny.

Zorganizuj niezapomniane wydarzenie biznesowe w najbardziej prestiżowej przestrzeni PGE Narodowego z pełną obsługą doświadczonego zespołu operacyjnego, który na co dzień przygotowuje wydarzenia dla najbardziej wymagających klientów. Skorzystaj z ostatnich wiosennych terminów wynajmu cieszącego się ogromną popularnością Biznes Klubu:

24-28 kwietnia 2023,

8-9 maja 2023,

5-7 czerwca 2023,

18-19 czerwca 2023.

Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Dowiedz się więcej:

Telefon: (+48) 22 295 95 55

E-mail: sprzedaz@2012plus.pl