Biuro z widokiem na Warszawę i płytę ulubionego stadionu Biało-Czerwonych!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy to nie tylko największa i najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, ale także jeden z największych biurowców w Warszawie. Z wyjątkowych przestrzeni stadionu korzysta obecnie kilkadziesiąt dużych firm, a do dyspozycji najemców jest aż 10 tys. mkw. nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej powierzchni biurowej z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy oraz płytę stadionu.

Nowoczesna infrastruktura, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz wysokiej klasy instalacje sprawiają, że wszyscy użytkownicy PGE Narodowego mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Biura największego stadionu w Polsce gwarantują wygodę pracy i zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najlepszego standardu oraz wysokiej jakości obsługi.

Na 10 tys. mkw. powierzchni komercyjnej znajdują się niewielkie biura (od 40 mkw.), a także wielkopowierzchniowe moduły (od 680 mkw. do 1500 mkw.) Wszystkie pomieszczenia posiadają bogate wyposażenie, takie jak: klimatyzację, podnoszone podłogi, strukturalne okablowanie czy dwustronne zasilanie. Na parkingu podziemnym przewidziano niemal 2000 miejsc parkingowych, a obiekt jest dobrze skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami stolicy.

Na uwagę zasługuje także fakt, że PGE Narodowy znajduje się w pobliżu terenów zielonych o powierzchni 10 ha, co pozwala realizować trend biophilic design. Zastosowanie szklanych elewacji w obiekcie doświetla wnętrza za pomocą naturalnego światła. Ponadto, wokół obiektu oraz na jego promenadzie regularnie odbywają się różne aktywności sportowe, co sprawia, że pracownicy mają możliwość korzystania z urozmaiconych form aktywności fizycznej.

Najemcy biur są w samym centrum organizacji setek największych i najbardziej prestiżowych spotkań biznesowych, społecznych oraz rozrywkowych, które odbywają się na terenie obiektu. Renomowane konferencje branżowe oraz wielkie widowiska – mecze piłkarskie, żużlowe, koncerty światowych gwiazd – są dla pracowników źródłem codziennych inspiracji, pobudzają kreatywność, a co za tym idzie zwiększają efektywność pracy.

Dzięki dużej wielofunkcyjności i uniwersalności obiektu, z oferty PGE Narodowego mogą skorzystać m.in.: startupy, małe i średnie polskie firmy, a także globalne korporacje.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o wyjątkowych przestrzeniach biurowych PGE Narodowego:

tel. +48 518 023 123

e-mail: komercjalizacja@2012plus.pl