Zamknij

Wybierz się na wycieczkę po PGE Narodowym i zobacz murawę, na której Polacy pokonali Albanię

PGE Narodowy to Dom Reprezentacji Polski, gdzie od lat Biało-Czerwoni rozgrywają brawurowe mecze. To właśnie tutaj nasi piłkarze odnieśli historyczne zwycięstwo 2:0 w meczu z Niemcami w 2014 roku, wywalczyli awans do mistrzostw Europy w 2016 i 2020 roku oraz mistrzostw świata w roku 2018.

27 marca, czyli w ostatnim meczu rozegranym na arenie, zespół pod kierownictwem Fernando Santosa po golu Karola Świderskiego pokonał reprezentację Albanii. Na trybunach stadionu zasiadło wówczas blisko 57 tys. kibiców, którzy zagrzewali do walki Biało-Czerwonych, a finalnie świętowali ich zwycięstwo. Jeśli chcesz poczuć wyjątkową atmosferę największego stadionu w Polsce, przyjdź na wycieczkę z przewodnikiem po PGE Narodowym i zobacz murawę, na której rozegrano właśnie ten mecz.

Podczas wycieczki po arenie nie zabraknie również innych sportowych atrakcji – wizyty w szatni zawodniczej, skąd na boisko podążał Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo, odwiedzenia trybun czy Strefy Pucharowej z pamiątkami z Euro 2012 i repliką Fortuna Pucharu Polski.

Więcej o trasach wycieczek dowiesz się na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl. Bilety dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych znajdziesz na www.sklep.pgenarodowy.pl.