Gastronomia na PGE Narodowym podczas 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zawody żużlowe na PGE Narodowym od lat dostarczają miłośnikom „czarnego sportu” mocy sportowych wrażeń na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie w tym roku, gdy na torze wśród światowej czołówki zobaczymy czterech reprezentantów Polski z utytułowanym Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Kibicowanie z pewnością umilą ciepłe i zimne przekąski oraz napoje, które będzie można zakupić w licznych kioskach gastronomicznych PGE Narodowego.

Podczas tegorocznych zawodów 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw na kibiców będzie czekać 30 kiosków gastronomicznych, które dla wygody gości rozmieszczono w pobliżu tak górnych, jak i dolnych trybun.

Do kiosków gastronomicznych w sobotę, 13 maja, możesz udać się już bezpośrednio po otwarciu bram areny, co nastąpi o godz. 17.00. Dzień wcześniej, gdy na PGE Narodowym będą trwać treningi i kwalifikacje do zawodów, będziesz mógł skorzystać z oferty gastronomicznej już od godz. 16.00.


Operator PGE Narodowego, który odpowiada za obsługę kiosków gastronomicznych, na siódmą edycję żużlowego turnieju ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw przygotował propozycję złożoną z najbardziej lubianych przekąsek typu fast-food, połączonych z wyborem zarówno zimnych, jak i gorących napojów. W ofercie znajdziecie hot dogi, zapiekanki oraz nachosy i popcorn. Zachęcamy także do skorzystania z promocji – wybierając zestaw składający się z przekąski i napoju, zakupisz go w niższej cenie! Pamiętaj, że w każdym z kiosków możesz sprawdzić informacje o alergenach w żywności.

Zachęcamy do skorzystania z szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności bezgotówkowych. Telefonem, kartą a może zegarkiem? W kioskach gastronomicznych PGE Narodowego wybierz transakcje zbliżeniowe, co usprawni Twoją obsługę.